Sayfa 203/262 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253 ... SonSon
Arama sonucu : 2095 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

yukarıdaki tablo 02.02.2022 tarihinde gönderdiğim tablo ile karşılaştırma yapılması için gönderilmiştir.
    Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

3. Yukarıdaki tablodaki zrgyo nun karında 10 kat fark var ins.emlak konuttada böyle olur

4. Borsa %2.77 çıktı

Ekgyo %0.85 Düştü

Spk Yuh Diyorum

Bu kadar Oynak bir hisse

5. Hiç sormuyorlar, hangi zamandayız, nerdeyiz, niye bu haldeyiz, şirketin değeri neden bu fiyatlarda. Bunun sorumlusu kim? Bu işin altından nasıl kalkarız? Yatırımcıyı ne yer ne içer. Niye onlara böyle zulmü reva gördük. Yok yok yok.

6.  Alıntı Originally Posted by Karaşimşek1 Yazıyı Oku
    Borsa %2.77 çıktı

Ekgyo %0.85 Düştü

Spk Yuh Diyorum

Bu kadar Oynak bir hisse
    Bunda niye bir gariplik ariyorsunki endeks her seferinde yukselen tepe yapar arkasina duzeltme gelir. Aradan zaman gecer endeks yeni zirve daha yapar. Bu surecte ekgyo rallide 3 cikar duzeltmede 5 duser. Ekgyonun fiyati sifira gidene kadar bu oyun devam eder. 2011 de endeks kacti 2022 de endeks kac? 2011 de ekgyo kac liraydi simdi kac lira. Yani bu dongu devam edecektir. Ta ki ekgyo en son zaman diliminde alan en son yatirimcinin parasi zaman maliyeti ile sifir olana kadar devam edecek oyundur ekgyo ve diger kamu hisselerinde yapilanin adi. Simdi ben bakiyorum dolar bazli grafigine yazik diyorum 1.5 dolardan bu hisseyide alan olmus parasi hic olmus. Ben sen yada bu hisseyi 15 centten alanlar emin olsun 10 sene sonra burda biri diyecekki yazik adamlara 10 sene once 15 centten hisse almis, hisse 1.5 cente dusmus. Senin benim onun parasi ile koko cekenler dun varlardi bugunde varlar yarinda var olacaklar. Spk dan habersiz mi oluyor bu olanlar yada hukumetten habersiz mi oluyor hepsininde donen firildaktan haberi var.

7.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Bunda niye bir gariplik ariyorsunki endeks her seferinde yukselen tepe yapar arkasina duzeltme gelir. Aradan zaman gecer endeks yeni zirve daha yapar. Bu surecte ekgyo rallide 3 cikar duzeltmede 5 duser. Ekgyonun fiyati sifira gidene kadar bu oyun devam eder. 2011 de endeks kacti 2022 de endeks kac? 2011 de ekgyo kac liraydi simdi kac lira. Yani bu dongu devam edecektir. Ta ki ekgyo en son zaman diliminde alan en son yatirimcinin parasi zaman maliyeti ile sifir olana kadar devam edecek oyundur ekgyo ve diger kamu hisselerinde yapilanin adi. Simdi ben bakiyorum dolar bazli grafigine yazik diyorum 1.5 dolardan bu hisseyide alan olmus parasi hic olmus. Ben sen yada bu hisseyi 15 centten alanlar emin olsun 10 sene sonra burda biri diyecekki yazik adamlara 10 sene once 15 centten hisse almis, hisse 1.5 cente dusmus. Senin benim onun parasi ile koko cekenler dun varlardi bugunde varlar yarinda var olacaklar. Spk dan habersiz mi oluyor bu olanlar yada hukumetten habersiz mi oluyor hepsininde donen firildaktan haberi var.
    Dün borsaya kote olan zrgyo bile bunu geçti.5 senedir aynı yerlerde sayıyor.Yazıklar olsun diyorum başka da bir şey diyemiyorum.
    saygılar,

2021 12 aylık bilançosunun son gönderim tarihi 11.mart.2022

Sayfa 203/262 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •