Sayfa 256/262 İlkİlk ... 156206246254255256257258 ... SonSon
Arama sonucu : 2095 madde; 2,041 - 2,048 arası.

Konu: EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Satında hisse kendine gelsin ama satacakalarini hiç zannetmiyorum. Enflasyonu nasıl baskilayacakalr başka türlü, faiz artışı ile enflasyon dengeye gelirse buda.biraz prangalarindan kurtulur ins

2. Bu hisse kimin hesabına çalışıyor üç gündür Habira düşürüyorlar BOrsa Endekssi %1 Düşüyorsa bu %3

Nasıl Lahana Nasıl Pehriz

3. her gün yeni değerleme raporları geliyor. geçen yıla göre artış bir hayli yüksek.

4. 25/12/2023

Tarihinde :5 Adet Değerlendirme Raporu Açıkladı Yine Sıfır

İyice Bıktırdı
    Son düzenleme : Karaşimşek1; 26-12-2023 saat: 15:19.

5. Kıymetli EKGYO hissedarları, şirketin borsa değeri yıllardır gerçek değerinin çook çok altında. Net Aktif değeri 40-50TL lerde olan hisse borsada 7TL den işlem görüyor.... Bu rezilliğin Dünyada başka eşi yok. Bunun sebebi tahtaya hakim olan çete ve işbirlikçi şirket yönetimi. Yıllardır türlü manipülasyon ve operasyonla hisseyi helak ettiler ve ediyorlar. Bu rezalete karşı yapılacak tek şey yatırımcılar olarak sesimizi yükseltmek olacaktır. Şirketin %50 si Bistte hisse alan yatırımcılar olarak bizlerin. Bu gücü kullanmamız lazım. Lütfen herkes şirket yönetiminden hesap sorsun. SPK ve BİST e dilekçe vererek bu rezaletin araştırılmasını istesin herkes. Özellikle eylül ayında yapılan şaibeli hisse satışının hesabı sorulsun. Yeterince baskı bu çeteyi yola getirecektir inanın.

6.  Alıntı Originally Posted by orient doğu Yazıyı Oku
    Kıymetli EKGYO hissedarları, şirketin borsa değeri yıllardır gerçek değerinin çook çok altında. Net Aktif değeri 40-50TL lerde olan hisse borsada 7TL den işlem görüyor.... Bu rezilliğin Dünyada başka eşi yok. Bunun sebebi tahtaya hakim olan çete ve işbirlikçi şirket yönetimi. Yıllardır türlü manipülasyon ve operasyonla hisseyi helak ettiler ve ediyorlar. Bu rezalete karşı yapılacak tek şey yatırımcılar olarak sesimizi yükseltmek olacaktır. Şirketin %50 si Bistte hisse alan yatırımcılar olarak bizlerin. Bu gücü kullanmamız lazım. Lütfen herkes şirket yönetiminden hesap sorsun. SPK ve BİST e dilekçe vererek bu rezaletin araştırılmasını istesin herkes. Özellikle eylül ayında yapılan şaibeli hisse satışının hesabı sorulsun. Yeterince baskı bu çeteyi yola getirecektir inanın.
    Baskı ise yaramış gibi, 7 den 8 e hızlı bir yükseliş oldu. Hiç tahmin etmiyordum açıkçası. Ama 10+ yapmadan herhangi geri dönüş yapabilir diye düşünüyorum. Ytd

7. Desteklemek amaçlı yazıyorum. 2012 lerde konya ve bunun arasında geçişler yapıyordum. O zaman 100 hisse ile 1 konya alınıyordu. Şimdi 1000 hisse 1 konya alıyor. Oda konya 10400 den geri geldogi içi

emlak gyo önderliğinde gayrimenkul hisselerinde büyük bir ralli hazırlığı olması çok olası.

yeniden değerlemeler sonrası bilanço dönemine yakın dönemde takipte fayda var..

Sayfa 256/262 İlkİlk ... 156206246254255256257258 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •