Sayfa 15/262 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon
Arama sonucu : 2095 madde; 113 - 120 arası.

Konu: EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

yazıklar olsun...şu piyasada buralarda sürünüyor.varlık fonu alacak diyorlar ...ordaki adamlar bu hissenin kelepir olduğunu görmüyormu..aylık grafiklere bakıyorum...10 yıl önceki fiatında olan kaç hisse var...kasada 7 milyar var diyorlar .varsa neden destek vermiyorlar.

2. ne dedikse o..varlık fonu ve emlak gyo özellikle son 3 yıllık yonetim felaket derecede şirketi aşağı çekiyor.herkes bunları konuşuyor..yarın faiz artırımıda negatif olacaktır.sonrası son 15 yılın en felaket bilançosu geldi bu sene ..bu sene bu faizlerle daha da aşağı gelebilir.şirketi felaket halde çöküşe sürüklüyorlar..akp parti rejimi nereye el attıysa orada bütyük çöküşler yaşanıyor..bi taneside mi ilaç için bir başarı olsun ..ne olacak durum vaziyet varlık fonuna son yönetici transferi kartal imamcı .varlık fonunu kurtarmaya geldi ...şimdi kanal istanbula takıldı kanal istanbula ihtiyacımı vardı emlak gyo nun geçen sen faizler sıfıra yakınken bi varlık gösteremedi ..bu yönetimle asla diyor herkes ..acil emlak gyo nu n yönetim değişikliğine genel md.değişilkliğine ihtiyacı var birde babacan gibi bir gerçek ekonomi mezunu büyük bir dehaya ihtiyacı var deniyor..iyi olacak babacan geldiğinde ..uzun vade alanlar unutsun bence babacan geldiğinde çift haneleri görür ..şu anki ekiple imkansız ...

3. Borsa rekor üstüne rekor kırıyor. Ama benim için yalan rüzgarı esiyor. Palavra bist palavra... Acaba derinliğine inilse yabancı dedikleri kimler çıkar... En yerlileri çıkar belki de...

4. Çoğu hisse cacık durumda, endeks 170 olsa da durum değişmeyecek anlaşılan
     Alıntı Originally Posted by borsazede Yazıyı Oku
    Borsa rekor üstüne rekor kırıyor. Ama benim için yalan rüzgarı esiyor. Palavra bist palavra... Acaba derinliğine inilse yabancı dedikleri kimler çıkar... En yerlileri çıkar belki de...
    YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Melesav Yazıyı Oku
    Bildiklerini yapmaya devam ederlerse artık yatırımcı bulamıycaklar. Çevremde birsürü kişi kripto paraya yöneliyor. Ülkeye beş kuruş faydası yok bu kripto paraların. Ama insanlar da artık yıllarca yükselmeyen hisselerde beklemekten usandı. Dolaylı olarak sermaye de kaçıyor ülkeden. 10senedir dolar karşısında ezilip, doğru düzgün yatırımcısına kazandırmayan bist30 hisseleri cazibesini kaybediyor. Hissenin sürekli büyük finans kurumlarının oyuncağının olması, bu hisselerde baskı oluşturuyor. Üç beş kademe için viob pozisyonları misliyle kazandırıyor bu kurumlara. Haliyle hisse de hakettiği yere gelemiyor.
    Vallahi ben de düşünmüyor değilim kripto para işine girmeyi. Biliyorum beş kuruş faydası olmadığını ülkeye. Bu ahlaksızların da bize faydası yok. En azından belki burada kazanabilirim diye düşünüyorum. Bıktım usandım. Ama bizi buna mecbur bırakanlara çok güzel dualar ediyorum. Bunlar küçük yatırımcı düşmanı... hiç şeylerinde bile değil bu durum.

6.  Alıntı Originally Posted by propolis Yazıyı Oku
    ne dedikse o..varlık fonu ve emlak gyo özellikle son 3 yıllık yonetim felaket derecede şirketi aşağı çekiyor.herkes bunları konuşuyor..yarın faiz artırımıda negatif olacaktır.sonrası son 15 yılın en felaket bilançosu geldi bu sene ..bu sene bu faizlerle daha da aşağı gelebilir.şirketi felaket halde çöküşe sürüklüyorlar..akp parti rejimi nereye el attıysa orada bütyük çöküşler yaşanıyor..bi taneside mi ilaç için bir başarı olsun ..ne olacak durum vaziyet varlık fonuna son yönetici transferi kartal imamcı .varlık fonunu kurtarmaya geldi ...şimdi kanal istanbula takıldı kanal istanbula ihtiyacımı vardı emlak gyo nun geçen sen faizler sıfıra yakınken bi varlık gösteremedi ..bu yönetimle asla diyor herkes ..acil emlak gyo nu n yönetim değişikliğine genel md.değişilkliğine ihtiyacı var birde babacan gibi bir gerçek ekonomi mezunu büyük bir dehaya ihtiyacı var deniyor..iyi olacak babacan geldiğinde ..uzun vade alanlar unutsun bence babacan geldiğinde çift haneleri görür ..şu anki ekiple imkansız ...
    Yanacak kavrulacak mahvolacak,
    Yetişmeye koşan itfaiyecinin hortumu kopacak,
    Kötü günler ne ki kapkaranlık günler gelecek
    Geceleri ise ay bilem çıkmayacak.
    Kanal istanbul yüzünden İstanbul'un yarısı denize kayacak diğer yarısı da propolise.
    Anladık tamam.

Sayın Hisse net Yetkilileri:
    1-Neden bu adam bu sitede ömür boyu yasaklanmaz ve neden siyaset yapmasına izin verilir?
    2-Biz bunun zırvalarını sürekli bir şekilde görmek zorunda mıyız?
    3-Engelleme yapılabiliyorsa nasıl yapabilirim.?
    saygılar.

7. Allah belanızı versin inşaallah. Yeter ulan yeter be. Canımızı mı verelim? Ne istiyorsunuz lanet pislikler...

8.  Alıntı Originally Posted by borsazede Yazıyı Oku
    Allah belanızı versin inşaallah. Yeter ulan yeter be. Canımızı mı verelim? Ne istiyorsunuz lanet pislikler...
    Yukarıdan emanet olarak verdikleri lotlar ile short olarak açtıkları viop kontratlarını kapattıkları zaman istekleri gerçekleşecek sayın borsazede.

Sayfa 15/262 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •