Sayfa 24/262 İlkİlk ... 1422232425263474124 ... SonSon
Arama sonucu : 2095 madde; 185 - 192 arası.

Konu: EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Çıkarken de aynı hassasiyeti bekliyoruz o rus bu çocukları

2. ne dedikse o 1.85 kanalına geldi ..tespit doru çıktı ..troller saldırıya devam etsin sonuç bu ..sevgili troller dediğimiz oldu ..
    dünyada başka örneği yok göreve gelir gelmez piyasalar darmadaan oldu ..normalde tanınmıyorsa bakılır ne yapacağına ..tanınıyorsa zaten biliniyordur ona göre hareket eder piyasa ama böyle çöküş tarihe geçti merkez bank başkanı ..ilk kez buda bi iş aslnda tarihe geçmek ..durudramıyolar çöküşü ..büyük felaket büyük çöküş devam ediyor..akp parti rejimi ülkeyi yönetemiyor artık ..temel analiz ..aşı yok avrupa nerdeyse bitirecek aşılamayı bizim aşı yok ..ne zaman gelecek belli değil ..çin aşısı haber yok diğer aşılardan haber yok biden aramıyor..halk bank davası önümüzdeki ay ..ve son çıkan iptal kararnamesi dinci yobaz yanmaz kumaşcı cübeli mücdeeeeeee diyo ..yandaşları mücdeee d,yo ..hala kanal istanbul diye bekleyen kardeşlerim var ..
    kartal imamcı mezunu yeni varlık fonu yöneticisi iyi gelmedi emlak gyo ya ..babacan gelemden asla dedik ..çift haneli olması gerekn fiyat ederi ne halde .tarihini en bozuk bilançosyu geldi .faizler düşüp çok iyi atış olduğu halde geçen yıl ..bunlar abidik gubudik yapıyooo aaaa kar düşmüş..büyük feaket büyük çöküş ülke darmadaan aşı yok hala .....nasıl korunacak aileler ..covid ve ölümler hızlandı akp parti rejiminde .sefalet işsszilik ayrı .vede trol saldırıları birde yeni çıkan yobaz cübeli mücdeeee leri ..

3. Sağlam duruyor

4. Tavan gelir mi kanal haberi ile
     Alıntı Originally Posted by dandanakan1453 Yazıyı Oku
    Sağlam duruyor
    YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sağlam duruyor
    Tabana iki kademe var.saglammi duruyor..

6. Hiç olmazsa dip değil en çarşamba günü AK parti olağan kongresinde reisin Kanal İstanbul ile açıklamalarını bekliyorum .
    Qnb an itibarı ile 17 milyon lot mal almış very good pozisyon
     Alıntı Originally Posted by geo Yazıyı Oku
    Tabana iki kademe var.saglammi duruyor..

7. Tabanda sağlam duruyor, hareket yakındır
    Sağlam duruyor
    YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Hani şirket geri alim yapacakti şimdi çıksın alsin yönetim şirkete sahip çık ta görelim bu fiyatlar dan almiyacaksa hangi fiyatlardan alacak söyler misiniz bana yoksa geri alim hikayemi
    Geri alim ne içindir sert düşüş te şirket istikrarını korumaktır yani fiyat daha önceden alacamdedi fiyat 3 tl veya 2650 civarında da ne oldu 1 YTL ye geldi hemde 3 veya 4 defa ordan alim yaptı ama kredi çekip aldi 10 milyon lot civarında da 1.10 dan aldım
    Niye şimdi almıyor sirket bakin başka şirketler de açıkladi şakır şakır alıyorlar ama bizim kisi almıyor daha doğrusu diğer kamu şirket lerin de de var aldilarmi bilmiyorum

Onun için lütfen gelin gelen kurula konuşun

Bu bir yatirim tavsiyesi degildir

2011 yılında bir sakız 10 kuruş şimdi 2021 yılında bir sakız 50 kuruş yani 1'e 5 Fiat artmış Bu şirket yatırımcısına bugüne kadar ne kazandırdı Bunun hesabını yapan var mı Ben 5 sene neredeyse bu hisseyi portföyünde taşıyorum dolar bazında ve altın bazında 12 TL hisse fiyatı olması lazım Bu şirket Eğer bu fiyatlardan Geri alım yapmayacaksan hangi fiyattan Geri alım yapacak buradan soruyorum Bu bir yatırım tavsiyesi değildir lütfen
    genel kurula katılın

Bu bir yatirim tavsiyesi degildir

Sayfa 24/262 İlkİlk ... 1422232425263474124 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •