Sayfa 224/262 İlkİlk ... 124174214222223224225226234 ... SonSon
Arama sonucu : 2095 madde; 1,785 - 1,792 arası.

Konu: EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Takaslarda bank of ağırlıklı yabancı alımınvar ama bank of ya satar ya virman eder. Eğer satmaz da virmanlarsa şöyle iyi bir aracı kuruma güzel olur, yoksa başa sarar tekrar ama her halükarda onnbir yıl yatmış bu kağnı. Dolar olarak 0.15 i görmüş bugün 0.22 lerde daha henüz. 11 sene önce 2 doları görmüş, bunun günümüz dolar kuru karşılığı kabaca 36 TL. Bu rakamı 11 senede mi görür, yada görür mü bilemem ama dibe yakınlığı ile zirveye yakınlığı arasında bariz fark var ;)

2.  Alıntı Originally Posted by Karaşimşek1 Yazıyı Oku
    Gerçekten KUMAR kAĞIDI OLDU

DÜN 3,69 dan birden 3,37 Düşürüp İşlemsırasını Durdurdular Açılınca 3,50 lerden sonra 3,54 den kapandı.

bugün 3,74 gördü şimdi 3,65 lerde Debelleniyor

millete Maizeme veriyor
     Alıntı Originally Posted by Karaşimşek1 Yazıyı Oku
    dün Borsa %2 Düştü 17 Kademe Düştü

Şu An İtibariyle Borsa % 2,30 Çıktı Hisse 7 Kademe Çıktı
     Alıntı Originally Posted by Karaşimşek1 Yazıyı Oku
    Bunlarınki

Bahaneymiş

işler Şahane Herkes gider Mersine Bunlar Gider Tersine
    Hisse 1-2 ay içinde fiyatını katlama aşamasında ama siz burayı ağlama duvarına çevirmişsiniz.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

3.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Hisse 1-2 ay içinde fiyatını katlama aşamasında ama siz burayı ağlama duvarına çevirmişsiniz.
    Ben bu hissede 2013 den beri var bende hesabı sen yap

Sonra bana Ağlama duvarı deyil diyorsun

Ben kimseye laf söletmezken tak etti artık

Diyorun

4. Tahta tl bazlı tarihi kapanışlar yapıyor son bir ayda.
    Çarşamba günü aylıkta en yüksek kapanış olacak.

Yolun çok çok başındaki hisse için olumsuz konuşmayalım artık.
    Geçmişte birtakım sıkıntılar yaşanmış olsa da, artık yapılması gereken zirve kırmış tüm kâğıtlardaki eylemi yapmak.

EK ALIM YAPILMALI..
     Alıntı Originally Posted by 1.Yavuzhan Yazıyı Oku
    Takaslarda bank of ağırlıklı yabancı alımınvar ama bank of ya satar ya virman eder. Eğer satmaz da virmanlarsa şöyle iyi bir aracı kuruma güzel olur, yoksa başa sarar tekrar ama her halükarda onnbir yıl yatmış bu kağnı. Dolar olarak 0.15 i görmüş bugün 0.22 lerde daha henüz. 11 sene önce 2 doları görmüş, bunun günümüz dolar kuru karşılığı kabaca 36 TL. Bu rakamı 11 senede mi görür, yada görür mü bilemem ama dibe yakınlığı ile zirveye yakınlığı arasında bariz fark var ;)
    SM-J415F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Gidişat onu gösteriyor. Küçük yatırımcı hiç kalmadı gibi.

Birileri 1 aydır indir-kaldır çok iyi hisse topladı.

Bu saatten sonra gitmez de ne yapar?

Alıntı Originally Posted by FİLOZOF16- Yazıyı Oku
    Tahta tl bazlı tarihi kapanışlar yapıyor son bir ayda.
    Çarşamba günü aylıkta en yüksek kapanış olacak.

Yolun çok çok başındaki hisse için olumsuz konuşmayalım artık.
    Geçmişte birtakım sıkıntılar yaşanmış olsa da, artık yapılması gereken zirve kırmış tüm kâğıtlardaki eylemi yapmak.

EK ALIM YAPILMALI..

SM-J415F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Negatif derken ne demek istediğini anlamadım açıkçası ama ben pozitiflikler gördüm diye buradayım ;)
    Hatta dünki iki kap haberinide paylaşalım kimse yazmamış
    İstanbul Avcılar Firuzköy 1. Etap 1. Kısım Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi'nin sözleşmesi, Yüklenici Dağ Mim. ve Müh. Yapı Gay. Tic. San. A.Ş. ile 26.08.2022 tarihinde imzalanmıştır.

Sözleşme değerleri aşağıdaki gibidir;

Arsa Satışı Karşılığı Satış Toplam Geliri (ASKSTG) : 5.115.000.000 TL

Arsa Satışı Karşılığı Şirket Payı Gelir Oranı : %35,00

Arsa Satışı Karşılığı Şirket Payı Toplam Geliri (ASKŞPTG) : 1.790.250.000 TL

Buda ikincisi

Şirketimiz projelerinden "İstanbul Sarıyer Zekeriyaköy 4. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşım İşi" kapsamında 1791 Ada 4 Parselde yer alan 52 adet konut ve 59 adet ticari üniteden oluşan toplam 111 adet bağımsız bölüme ait Yapı Ruhsatları 24.08.2022 tarihinde alınmıştır

7.  Alıntı Originally Posted by latif Yazıyı Oku
    Adamlar bence gel gel mi yapiyoar yoksa git git mi yapıyor bilemiyorum ama bugün ben sabah satacaktim ama elim varmadı satmaya

Bu bir yatirim tavsiyesi degildir Ben kimseye ne al derim nede sat derim Herkez kendi bacağından asılır yani her koyun kendi bacağından dan asılır

Ben kimseye ne al derim nede sat derim
    Gelen kurula katılacan mı latif abi

16.96 Since 27 Aralık 2023

Bank of geçen cuma tek seferde aldıklarını bu hafta parça parça veriyor. Bugünde 10 küsur milyon verdi ama haftalık takasa bakacağız ilerleyen günlerde, acaba 30 küsur milyon aldığı lotun ne kadarını satacak ne kadarını yaparsa virman edecek. Her gün ufak ufak yıllık gördüğü en yüksek seviyenin bir tık ötesine iğne atıyor bu güzel ama bu kadar borsa yükselirken ayak diremesi kötü. Uzun uzun buradayız uzaktan seyretmeye devam.

Sayfa 224/262 İlkİlk ... 124174214222223224225226234 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •