Sayfa 70/262 İlkİlk ... 2060686970717280120170 ... SonSon
Arama sonucu : 2095 madde; 553 - 560 arası.

Konu: EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Karaşimşek1 Yazıyı Oku
    Anlaşılan herkes Mutlu Zararını çıkarmış ve Kimseler yok
    2,5 tan önce çok kişinin zararı çıkmaz kolay kolay...Kısa vadecilerin...Hele uzun vadecilerin 10 lira olsa bile zararı anca çıkar...Senelerdir milleti perişan ettiler...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

2. 10 TL olursa afyon termal otellerine giderdim.kısmet bakacağuz

3. Erdoğan'a ilk yöneltilen soru Kanal İstanbul ile ilgili oldu. Dev proje için "42-43 km uzunulğu olan kanal burası, bu kanalda Karadeniz’i Marmara’ya bağlıyoruz" diyen Erdoğan, şunları söyledi:

"Bununla birlikte de tabi Karadeniz’de ve Marmara tarafında gelen gemilerin oralarda bekleme beklememe bu süreçler hepsi bizim kudretimizde. Tabi bunun Montrö ile yakından ve uzaktan alakası da yok. Montrö, İstanbul Bogazı ile alakalı sözleşmeydi.

Dolayısıyla burada kendi bağımsızlığımızı kendi egemenliğimizi tamamen tesis ettiğimiz bir eser kazandırıyoruz. Şimdi Montrö ile yakından uzaktan alakası olmayan Kanal İstanbul ne yapacaktır? Çok daha huzurlu rahat olacaktır. Kanal İstanbulumuzu, İstanbulumuza kazandırdığımızda İstanbul çok çok büyük bir zenginliğe kavuşmuş olacak ve İstanbul Boğazı da çevrecilik açısından ciddi manada rahatlayacaktır."

Reis. Kararlı.......

4. İstediği kadar kararlı olsun.
    Ben ihaleyi yapıp kazmayı vurmadan inanmam.
    Bu EKGYO 2.75'ten geldi buraya.
    Daha 2 TL'yi geçemiyor.
    Ama kabahat bizde.
    Deniz, A1, Tacirler, Gedik vs cirit attığı ve öküzün trene bakar gibi izleyen bir kurumun olduğu yerde yatırım yaptık.
    Az bir şey kar edeyim satar çıkarım.
    Sonra kanalı tepe tepe kullansınlar.

5.  Alıntı Originally Posted by cow_boz Yazıyı Oku
    İstediği kadar kararlı olsun.
    Ben ihaleyi yapıp kazmayı vurmadan inanmam.
    Bu EKGYO 2.75'ten geldi buraya.
    Daha 2 TL'yi geçemiyor.
    Ama kabahat bizde.
    Deniz, A1, Tacirler, Gedik vs cirit attığı ve öküzün trene bakar gibi izleyen bir kurumun olduğu yerde yatırım yaptık.
    Az bir şey kar edeyim satar çıkarım.
    Sonra kanalı tepe tepe kullansınlar.
    Tümüne katılıyorum, özellikle 6.satıra...
    Kağıt 1.10 lara düştüğünde de aynı tavır vardı, şimdi de aynı tavır...
    Göstermelik olsa bile insan 300-500 alır, en azından ky şirket malına sahip çıkıyor der... Ama nerde....

6.  Alıntı Originally Posted by diagonal Yazıyı Oku
    Tümüne katılıyorum, özellikle 6.satıra...
    Kağıt 1.10 lara düştüğünde de aynı tavır vardı, şimdi de aynı tavır...
    Göstermelik olsa bile insan 300-500 alır, en azından ky şirket malına sahip çıkıyor der... Ama nerde....
    Bir haftadır arada izliyorum tahtayı aynen dediğiniz gibi yerli birkaç firma alıp 2 kademeye satıyor. Yabancı tahtayı terk edince yerlilerin oyuncağı oldu..ytd

7. Latif, nerede... İnat etti gitmeli genel kurula şimdi hissse okyanusta fındık kabuğu gibi
    Latif telefonu aç şirkete bildiklerini söyle yol göster onlara bu işi bilmiyor ki onlar atif yaparsın kurtar bizi battık batıyoruz imdat

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,450
    latif arazi

Sayfa 70/262 İlkİlk ... 2060686970717280120170 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız