Sayfa 12/47 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon
Arama sonucu : 373 madde; 89 - 96 arası.

Konu: TMSN - Tümosan Motor ve Traktör

1. İş bankası sattıysa takaslarda neden azalmadı 😀

2.  Alıntı Originally Posted by paşa17 Yazıyı Oku
    İş bankası sattıysa takaslarda neden azalmadı 😀
    Takaslar 2 gün öncesinin hep sanırım

3. İş yatırım 1 hafta önce 1.100.000 lot sattı gözüküyor fakat takaslarda iş ten lot düşmedi meri abla dan gitti global. yatırım finans üzerinden sattı alan kim? Ben bu oyunları 9 10 Bandında da gördüm tahta 26 ya gitti yapılan ve yapılacaklar işler ortada daha öncede yazdığım gibi algı yabancı çıkıyor tahta yapıcı çıkıyor bu tahta 24 26 aralığında bile mal yemedi satanlar ufak yatırımcı lotlarıydı

E-ZMA yapılmış ... motoru hakkında bilgi yok ... sadece "platform için ayda 50 motor üretme kapasitesi bulunuyor" denilmiş.

https://www.c4defence.com/mkekden-ye...torla-calisti/
    https://www.msb.gov.tr/SlaytHaber/2942021-18800

"Dünyada artık askerî araç teknolojileri hızla değişiyor. Yeni nesil otonom ve elektrikli hibrit askerî araçlar harp meydanlarında yer almaya başladı. Türkiye'nin askerî araçlarda, özellikle de motor konusundaki dışa bağımlılığını bitirecek yeni teknolojilerin ilk örneğini bugün görme imkânına kavuştuk. Bizim mühendislerimiz M113 askerî zırhlı personel taşıyıcı araçları elektrikli motor ile çalışan hibrit hâle getirdi.

Uzaktan kumanda ile insansız çalışabilen ve 27 çok zorlu askerî testi başarıyla geçen kısaca e-ZMA denen bu elektrikli zırhlı muharebe aracımız artık Silahlı Kuvvetlerimizin emrindedir. Yol yapma menzili 700 saati, savaşma süresi 10 saati bulan motor konusunda dışa bağımlılığı bitiren e-ZMA projesinde görev alan tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyorum."

5. Bu hafta Tmsn den umutluyum bilanço öncesi

6. bankacılık endeksi kafayı yukarı kaldırırsa biraz daha rahatlarız.
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by asakh Yazıyı Oku
    bankacılık endeksi kafayı yukarı kaldırırsa biraz daha rahatlarız.
    Henüz kaldıramayacak... Yoklama yapıyor.
    Bol kazançlar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

8. Idef 21 Ağustos'a ertelenmiş. Pusat'ı görmek için şafak sayıyordum. Kötü oldu.
    Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma

Sayfa 12/47 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •