Sayfa 16/47 İlkİlk ... 6141516171826 ... SonSon
Arama sonucu : 373 madde; 121 - 128 arası.

Konu: TMSN - Tümosan Motor ve Traktör

Utanılacak bir şey

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

2. Doların 8.70 i geçtiği, endeksin %1 e yakın kırmızı olduğu bir günde sen %1.5 düşeceksin ve alış kademelerini dolduracaksın. Lafım sana tahtanın sahibi. SATMIYORUM! YEMEZLER. İNEBİLDİĞİN KADAR İN. YİYORSA TABİ.

YATIRIM TAVSİYESİ DE DEĞİLDİR!

SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Alıntı Originally Posted by asakh Yazıyı Oku
    Doların 8.70 i geçtiği, endeksin %1 e yakın kırmızı olduğu bir günde sen %1.5 düşeceksin ve alış kademelerini dolduracaksın. Lafım sana tahtanın sahibi. SATMIYORUM! YEMEZLER. İNEBİLDİĞİN KADAR İN. YİYORSA TABİ.

İmzamı atıyorum.

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

4.  Alıntı Originally Posted by asakh Yazıyı Oku
    Doların 8.70 i geçtiği, endeksin %1 e yakın kırmızı olduğu bir günde sen %1.5 düşeceksin ve alış kademelerini dolduracaksın. Lafım sana tahtanın sahibi. SATMIYORUM! YEMEZLER. İNEBİLDİĞİN KADAR İN. YİYORSA TABİ.

Bu rakamlar soluk alma, dinlenme, mola verme düzeyleri!
    1,5 yıl öncesi gibi 3,70'lerden 25'lere gelmez!
    Yani yakın gelecekte 20 TL'den 100 TL'yi beklemek saflık olur!
    Al-satlarla lotlarını çoğaltanlara sözüm yok!
    "Ya tahammül, ya sefer!"

haftalıkta 17.72 ile 17.42 destekleri mevcut.. 72 denendi.. adam olacak çocuk 18.80 ve üzeri...
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

6. Oyak yatırım son 1 ayda takaslarda var mı bakıp söyletebilecek var mı? Bugün almış. Son 1 ay ve son 3 ayda almış mı paylaşabilen varsa teşekkürler şimdiden

Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

7. Oyak son 3 aylıkta 173 000 almış yabancının sattığı büyük malı info ve Osmanlı karşılamış 507 000__418 000 gibi

8. Trşekkürler. Oyak ın alması bir ölçüde olumlu olarak değerlendirilebilir belki. Bakalım neler olacak bubhafta

Sayfa 16/47 İlkİlk ... 6141516171826 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •