Sayfa 9/47 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon
Arama sonucu : 373 madde; 65 - 72 arası.

Konu: TMSN - Tümosan Motor ve Traktör

İyi olur inşallah

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

2. 25 li fiyatlara çıkarken hacimli çıkmıştık. 20 nin altına ise nispeten düşük hacimle indik. Şimdi tekrar o fiyatları hacimli görürsek güzel olur kanaatindeyim

SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

3. kıymetli arkadaşlar bu düşüşün bir sonu var mı acaba? bilen birisi varsa aciklasin lütfen. Fena battık

Şirketin geleceğine güveniyorum. Karda idik yeni zarara geçti. Maliyeti aşağı çekip önüme bakacağım.

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

5. Dusmeyen kagit mi var
    24 verdim kardaydim ben
    Karlarla zararda olan sirketlere aktardim
    Hepsi dustu..
    Dususler hikayeye fk ya bakmiyor
    Agir hisseler daha az
    Sig hisseler daha sert dusuyor
    Yukari donusdede tam tersi
     Alıntı Originally Posted by palermo328 Yazıyı Oku
    kıymetli arkadaşlar bu düşüşün bir sonu var mı acaba? bilen birisi varsa aciklasin lütfen. Fena battık
    SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by palermo328 Yazıyı Oku
    kıymetli arkadaşlar bu düşüşün bir sonu var mı acaba? bilen birisi varsa aciklasin lütfen. Fena battık
    Yükselişler de düşüşler de sonsuz değildir!

7. İş yatırımdaki densiz kağıdı baskılıyor galiba. Bakalım nereye kadar dayanacak. Ayı mı boğa mı kim kazanacak

SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

8. Noldu bu gönlümün çiçeğine?
    Twitter da biri yeni sasa lar neler olabilir yazmış. Altında o kadar çok tmsn yazan olmuş ki!
    Bu yüzden baskılıyorlar olabilirler
    Yatırım tavsiyesi değildir..

Sayfa 9/47 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •