Sayfa 453/453 İlkİlk ... 353403443451452453
Arama sonucu : 3621 madde; 3,617 - 3,621 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Gate 'in %50 sine sahip olduğu İstek Construction 'ın diğer ortağı hakkında bilgi sahibi olan var mı acaba ? Doğrusu internette araştırdım ama böyle bir firma bulamadım. İsim Türkçe ama diğer ortak belli değil, Yani yine bunların üç kağıt işleri çıkmasın bunun altından diye biraz şüphelendim de.

2.  Alıntı Originally Posted by veysel karani Yazıyı Oku
    Gate 'in %50 sine sahip olduğu İstek Construction 'ın diğer ortağı hakkında bilgi sahibi olan var mı acaba ? Doğrusu internette araştırdım ama böyle bir firma bulamadım. İsim Türkçe ama diğer ortak belli değil, Yani yine bunların üç kağıt işleri çıkmasın bunun altından diye biraz şüphelendim de.
    Ortak

Hatırlarsanız 2018 yılında Tekfen Gama’daki % 50 hisseyi Enver ünver’ den almıştı. O tarihte bu satınalmadan amaç, inşaat şirketinin orderbook’ unu yüksek göstermekti.

İnternette istek Construction yok, hiç bir şekilde haber de yok. Bu işi ana şirket olan GATE ‘ de alabilirlerdi. Ne idüğü belirsiz bir işin Ne idüğü belirsiz bir şirkete alınması yine pis kokuyor.

https://www.google.com.tr/amp/s/busi...an-varlik-aldi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ALASKA-Bizans towere çöken Süslü Mırat ve Derin Çagların karşında oturan gazteci Abdulkadire sor.
    Gönderi
    25,621
     Alıntı Originally Posted by balikci2 Yazıyı Oku
    Ortak

Hatırlarsanız 2018 yılında Tekfen Gama’daki % 50 hisseyi Enver ünver’ den almıştı. O tarihte bu satınalmadan amaç, inşaat şirketinin orderbook’ unu yüksek göstermekti.

İnternette istek Construction yok, hiç bir şekilde haber de yok. Bu işi ana şirket olan GATE ‘ de alabilirlerdi. Ne idüğü belirsiz bir işin Ne idüğü belirsiz bir şirkete alınması yine pis kokuyor.

https://www.google.com.tr/amp/s/busi...an-varlik-aldi
    O olay başka ortak. Amaç yerel şirketlerle iş kovalamak, GATE nin %50 si 21.5 milyon dolara alındı. İSTEK ise 000 RUSFEN şirketiyle aynı dönemde sıfırdan kuruldu. İnternette hiç bir bilgi yok, sadece Serhat Pötürgeli nin başkanı oldugu biliniyor ve bu şirketin diğer ortagı kim belli değil...

4. 15 aracı kurum yaz dönemi için hangi hisseleri öneriyor?

https://www.ekonomist.com.tr/ekonomi...-oneriyor.html

5.  Alıntı Originally Posted by cemal31 Yazıyı Oku
    O olay başka ortak. Amaç yerel şirketlerle iş kovalamak, GATE nin %50 si 21.5 milyon dolara alındı. İSTEK ise 000 RUSFEN şirketiyle aynı dönemde sıfırdan kuruldu. İnternette hiç bir bilgi yok, sadece Serhat Pötürgeli nin başkanı oldugu biliniyor ve bu şirketin diğer ortagı kim belli değil...
    Ortak anladım tabii

Katar’ daki stadyuma benzemesin de, orada da aynı senaryo vardı..beceremedi İbişler

Sayfa 453/453 İlkİlk ... 353403443451452453

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •