Sayfa 1/563 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 4497 madde; 1 - 8 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    16,807

TKFEN - Tekfen Holding

TKFEN - Tekfen Holding

Yeni başlık hayırlı olsun ..

Eski başlık burada
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

2. Evlat olsan sevilmezsin nomissiz.

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ALASKA-Bizans towere çöken Süslü Mırat ve Derin Çagların karşında oturan gazteci Abdulkadire sor.
    Gönderi
    25,955
    Yeni sayfa hayırlı olsun diyelim. Kaçbin sayfa hep kahır doluydu, bu binlik neşeli olur inşallah....

Şu yeni başlık inşallah güzel günlerin hatta şımartacak kadar güzel günlerin başlangıcı olur..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Yeni sayfa bereketli gelsin diyecem de dakika 1gol 1 hdp kapatma mevzusu cikti simdi de . Genel kurul yerine hamama gitsek daha Hayirli olur

Yeni sayfa ve sayın Ali Pandır'ın gelişi hayırlı olsun... Ben Pandır'ın kaptanlığına güveniyorum.. Zaten kendisine uymayan bir şeyler ve kararlar olursa altı ay geçmeden bırakacağına inanıyorum.. Tekfen test yılında bu sene.

7. Sayin Alidelta

Yeni ceo bilancolarla ve karlilikla da yakindan ilgilenecektir , gelip kendini gostermek isteyecek bazi alanlarda plan revizeleri olacaktir . Ozellikle Tarim kisminda kuccuk Emrah boyle rahat rahat takilamaz artik . Izledim pandoranin programlarini begendim kendilerini

Alıntı Originally Posted by Alidelta Yazıyı Oku
    Yeni sayfa ve sayın Ali Pandır'ın gelişi hayırlı olsun... Ben Pandır'ın kaptanlığına güveniyorum.. Zaten kendisine uymayan bir şeyler ve kararlar olursa altı ay geçmeden bırakacağına inanıyorum.. Tekfen test yılında bu sene.
    Ali pandir cemal abiyi yanına danisman alması lazım..yoksa bişey değişmez..o şirkette de cemal abi gibi konulara vakıf biri yok😀😀😀

Sayfa 1/563 1231151101501 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •