Sayfa 2/1001 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Viop XXXII

1. Hayırlı olsun ,ENDEKSİN 3.561 olması dilegiyle.

2. Herkese hayırlı uğurlu olsun... Herkes short da olsa long da olsa bol bol para kazansın...
    Herkesin sağlığı fizikende ruhende güzel olsun inşallah.....

Lenovo TB-X606X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

3. Başlık hayırlı olsun...
    Kur'un değerini faiz mi belirler...
    Faiz artacak dertler bitecek mi...
    Her ay faiz mi artıracağız...
    Vermiyon len faiz maiz emenike...
    Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi içermez.Başkalarının fikirlerine göre yatırım yaparsanız zarar edebilirsiniz.

4. froto hisseleri ataşehirden serdar beye opsiyonlanmıştır...

galiba bu senenin en büyük halka arzı şu anda froto'da yapılıyor. not edelim şu anda fiyatı: 216,5

hacmi: 1.390.619.614

6. Abi o eski heseba dönerse diye korkuyorum, zamanında faiz arttırsa dolar 8e gitmeyecek idi, arttırmıyorum dedi dolar hop 8 merdiven dayadı, üstüne de papaz tuzu biberi oldu... Gene aynı kıvranmalar var, dolar uçmak için bahane arıyor, keşke faizler %1-2 olsa, enflasyonda, dolar 1.90larda.... Amaaaaa nerede.....
    Yani bence es geçmemeli, faiz arttırmayı.
    Aylardır, gerekirse müdahale ederiz deyip deyip durdu, şimdi bunu gösterme zamanı bence.

Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

7. konu dışı olucak ama golf yeni kasa çıkmış ikinci aracı değiştirim dedim 360,000 fiyatı görünce bayinin kapısından u dönüşü yaptım...

golf arkadaş bu hatcback araba ya vw sanki premium araç galerisine gittim...

vazgeçtim dursun evdeki ikinci araçta varsın değişmesin 4 yaşında...

8.  Alıntı Originally Posted by Evren Yazıyı Oku
    Abi o eski heseba dönerse diye korkuyorum, zamanında faiz arttırsa dolar 8e gitmeyecek idi, arttırmıyorum dedi dolar hop 8 merdiven dayadı, üstüne de papaz tuzu biberi oldu... Gene aynı kıvranmalar var, dolar uçmak için bahane arıyor, keşke faizler %1-2 olsa, enflasyonda, dolar 1.90larda.... Amaaaaa nerede.....
    Yani bence es geçmemeli, faiz arttırmayı.
    Aylardır, gerekirse müdahale ederiz deyip deyip durdu, şimdi bunu gösterme zamanı bence.

Paketteki üretim,istihdam ihracat n'olcek...
    Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi içermez.Başkalarının fikirlerine göre yatırım yaparsanız zarar edebilirsiniz.

Sayfa 2/1001 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •