Sayfa 258/1001 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358758 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 2,057 - 2,064 arası.

Konu: Viop XXXII

1.  Alıntı Originally Posted by Evren Yazıyı Oku
    Abi bırakıyordum, bırakmadan vurdu.......... Keşke zarara verseydim, maliyet beklemeseydim... çoğu pozu kapatmıştım ama kalan beni bitirmeye yetti

Lenovo TB-X606X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geçmiş olsun Rabbim zararı çıkarmayı nasip etsin. Sağlıktan önemli hiçbirşey yok. Para kazanılır, ben batmadım hesap sıfırlamadım Vobta diyen 100 kişiden 95 i de yalan söyler.

Kapat agam ekranını, hırsla iş yapma. Ekranda poz yokken gördüğün ile, poz açmışken gördüğün arasında çok fark var. Bir kafanı dinle vakitlice dönersin.

Sindoma nerde yahu

3. devre kestı yıne...
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

4. tabandan mal aldık yinede hiç hoşuma gitmiyor

5.  Alıntı Originally Posted by Lambent Yazıyı Oku
    devre kestı yıne...
    Şuan için sıkıntı yok.

6.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun Rabbim zararı çıkarmayı nasip etsin. Sağlıktan önemli hiçbirşey yok. Para kazanılır, ben batmadım hesap sıfırlamadım Vobta diyen 100 kişiden 95 i de yalan söyler.

Kapat agam ekranını, hırsla iş yapma. Ekranda poz yokken gördüğün ile, poz açmışken gördüğün arasında çok fark var. Bir kafanı dinle vakitlice dönersin.
    Eyvallah tospa, sağlasın.

Lenovo TB-X606X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

Düşman olsa böyle yönetmez ülkeyi..Daha neler göreceğiz..
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

Allahım tum batanlara sabır ver yarabbim...bende çok battım ..en son berat yukselişinde...................................... ......

Sayfa 258/1001 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358758 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •