Sayfa 3/1001 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Viop XXXII

1.  Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    galiba bu senenin en büyük halka arzı şu anda froto'da yapılıyor. not edelim şu anda fiyatı: 216,5

hacmi: 1.390.619.614
    Sanki ky satmıyor gibi Bi görüntü var ama.... Hatta alıyor bile olabilir.... Anlık pastaya bakınca

Lenovo TB-X606X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

2.  Alıntı Originally Posted by EMEKDAR Yazıyı Oku
    Paketteki üretim,istihdam ihracat n'olcek...
    İhracat durmaz abi bu rakamlarda.
    Dolar ister 5 olsun ister 10.
    Hala ucuzsun sen.....
    Sorun, ithalata dayalı ihracatı bitirmek, ve iç piyasa ihracını arttırmak, sonrası hikaye...
    Su akar yolunu bulur

Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

3.  Alıntı Originally Posted by Evren Yazıyı Oku
    İhracat durmaz abi bu rakamlarda.
    Dolar ister 5 olsun ister 10.
    Hala ucuzsun sen.....
    Sorun, ithalata dayalı ihracatı bitirmek, ve iç piyasa ihracını arttırmak, sonrası hikaye...
    Su akar yolunu bulur

İhracatdaki katma değerimizin değeri düşük.
    Evet ithalat yaparak temin ediyoruz her türlü hammaddeyi
    kurun düşük olması bu döngünün devamını sağlıyor...
    Bırak n'olacaksa olsun bakalım...
    Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi içermez.Başkalarının fikirlerine göre yatırım yaparsanız zarar edebilirsiniz.

Hayırlı olsun topik ağırlıklı olarak hangi taraftaysa borsa o tarafa gitsin
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by EMEKDAR Yazıyı Oku
    İhracatdaki katma değerimizin değeri düşük.
    Evet ithalat yaparak temin ediyoruz her türlü hammaddeyi
    kurun düşük olması bu döngünün devamını sağlıyor...
    Bırak n'olacaksa olsun bakalım...
    Katılıyorum, sorunda bu işte... Dolardan bağımsız bir döngü, katma değer artsa, yerli lik artsa, üretim de artar, istihdam da vs... Devletin yapacağı da, petrol gibi mecburi olmayan kalemler haricindeki tüm hammadde kalemlerine anti damping vergisini yapıştırmak fazlasıyla ve üreticiyi de iç piyasadan almaya yönlendirmek, dışarıya hammadde satana da kota koy, adam mecbur hammadeyi iç piyasaya satmak zorunda kalsın... Vs vs vs, istedikten sonra çözüm çok,, yeter ki iste!

Sanmıyorum farklı olduğunu, burada Herkes ben gibidir bence, ülke iyiye gitsin, A yada b parti demeden..

Özet, hiç istemesem de, o faiz bugün arttırılmalı, dolar salmalı, millet satmalı, devlet dolar, euro vs rezerlerini ve altın rezervinin güçlendirmeli

6.  Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    galiba bu senenin en büyük halka arzı şu anda froto'da yapılıyor. not edelim şu anda fiyatı: 216,5

hacmi: 1.390.619.614
    249.60 tl den alan son sahipti bence. İşlem hacmi tüm bankaların hacminden fazla yalnız
    alıcı kim ? Aklım almıyor

7. Galkın emperyalizmin kucağından,
    Yıllardır oturduğunuz kucak sizi daha da batırdı...
    Milli kaynaklarınıza yönelin...
    Milli olun...
    TÜRKÜM
    DOĞRUYUM
    ÇALIŞKANIM
    ATAM AÇTIĞIN YOLDA GÖSERDİĞİN HEDEFE HİÇ DURMADAN YÜRÜYECEĞİM...
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!...
    diyin...
    Diyemiyorsunuz...
    İblisin goynuna girersen,
    Neidüğü belirsiz mahlugatlar peydah olur böyle..
    Çıkamazsın işin içinden...
    Yol belli...
    Töğbe edin töğbe...
    Haaaydi hayırlı traşlar...
    Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi içermez.Başkalarının fikirlerine göre yatırım yaparsanız zarar edebilirsiniz.

Alıntı Originally Posted by Orko78 Yazıyı Oku
    249.60 tl den alan son sahipti bence. İşlem hacmi tüm bankaların hacminden fazla yalnız
    alıcı kim ? Aklım almıyor
    Halka arz demişiz işte. Seans sonu taban olursa oraya bakacağız işte.

Sayfa 3/1001 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •