Sayfa 597/1001 İlkİlk ... 97497547587595596597598599607647697 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 4,769 - 4,776 arası.

Konu: Viop XXXII

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    hdfgs de borsanın en sağlam kağıdı çıktı düşüş başladığında 4.40 dı bugün 5 i yıktı
    Başkanım hedef kaç? Yani nihai hedef fiyat

Yahu, boş işler bunlar... Eğitimsiz bir halkız... Vatan, millet, din gazlarıyla kendi değersiz benliklerimize anlam yükleme çabasındayız... Bu millet adam olmaz hu kafalarla... Önce eğitim, eğitim, eğitim...

Alıntı Originally Posted by mertus Yazıyı Oku
    Başkanım hedef kaç? Yani nihai hedef fiyat
    Benim hedef 12! Doggy argentiono

15 günde 4 halka arz var!
    1-Naturelgaz Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2-Matriks Data 3-Turizm A.Ş. 4-Qua Granite
    Matriks halka arz ediliyor, 30-31 Mart tarihlerinde talep toplanacak - Basın Açıklaması

5.  Alıntı Originally Posted by rACE Yazıyı Oku
    İmralı görüşmeleri 8 yıl önce yapıldı.

8 yıldır, hatta çok daha önceden bilinen bir durum için neden şimdi dava açılıyor?

Cevabı çok basit.
    hdp'nin barışsever bi sivil toplum örgütü olduğunu pkk'yla alakası olmadığını iddia eden sendin, imralı örneği onun içindi.. binlerce başka örnek de verilebilir

dava niye mi şimdi açıldı ?? çünkü bu hukuki değil de siyasi bi karar olduğu için şimdi açıldı, yoksa kapatsan noluyo kapatmasan noluyo ?? yeni parti kurup devam ediyo, hatta şimdi hazır kurulmuşu var, deseler ki 3 ay sonra seçim var yedek partiyle yine seçime katılabilecek.. leş tayfa aylardır propaganda yapıyo- bidon gelecek ebenızı s..cek diye ve bidon geldi, türk devleti de mesaj yolladı : işte cia aparatı partinizi kapatıyorum diye.. ortada hukuki yada seçimsel bi durum yok, emperyaliste mesaj vermek isteyen devlet var.. bu mesajın bi manası var mı yok mu o ayrı konu.. zamanlamanın manidarlığı emperyalist aygıtı yöneten partinin/liderin değişmesiyle ilgili.. seçime sokmamakla bi alakası olmadığını düşük zekalı bile olsa herkes rahatça farkına varır (yeter ki, derdi boş polemik olmasın)

yedek parti her şekilde seçime girebilecek, ayrıca artık esas konu milletvekili sayısı değil, başkan'ın %50 ile seçilecek olması, kandil her halükarda muhalefetin adayına tam desteğini ilan edecek, selo ve diğer papağanlar da bu ilanı tekrar etmekle yetinecek..

hahaha.. komedi.. cia aparatıymış.. senin kanunlarına göre kurulmuş bir parti.. kapatıp kapatmamak senin elinde.. kapatılması gerekirken kapatmıyorsun.. sonra cia aparatı diyorsun..hdp siyasette akape için kullanışlı bir oyuncaktır.. net bir gerçek.. açık kalması kapatılmasından daha faydalı akape için..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

7. Garanti öncülüğünde bankalarda yapılan yabancı satışları bugün kesilmiş gibi duruyor.
    Günler sonra bankalar artıya geçti.

BDDK da bazı ilave kararlar alarak piyasayı rahatlatabilir.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

8. Destek direnç holar ve altta gelen yükselen arasına sıkıştı. Patlayacak bir yana. Belki iki ters yönlü hareket gelecek.

Sayfa 597/1001 İlkİlk ... 97497547587595596597598599607647697 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •