Sayfa 747/1001 İlkİlk ... 247647697737745746747748749757797847 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 5,969 - 5,976 arası.

Konu: Viop XXXII

186 ölüme rağmen dünden 50 fazla ağır hasta muhtemelen hafta içi günlük resmi ölüm sayısı 230 u geçecek malesef
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

ülkenin son 20 yıllık tarihi siyasal islamın fikri iflası ve suistimaller silsilesi. nerden nereye gelmişler.. Hz. Ömer'in mumu hadisesindeki hassasiyetten "130 milyar doları sorgulayanın şutlandığı" bir devire dönüşüm.. yolsuzlukların üstünün örtüldüğü.. duygu sömürüsünün dakka başı yapıldığı.. korku iklimi.. acı bir durum ülkemiz için..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku

186 ölüme rağmen dünden 50 fazla ağır hasta muhtemelen hafta içi günlük resmi ölüm sayısı 230 u geçecek malesef
    Eğer sağlık bakanlığı Covid 19 dan ölenlerin arasında ciddi kronik kalp hastaları, kronik organ hastaları, astım, kuaha, diyabet gibi ciddi sağlık sorunları olanları ayrı listelesydi tablo daha şeffaf ve anlaşılır olurdu..

4.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    ülkenin son 20 yıllık tarihi siyasal islamın fikri iflası ve suistimaller silsilesi. nerden nereye gelmişler.. Hz. Ömer'in mumu hadisesindeki hassasiyetten "130 milyar doları sorgulayanın şutlandığı" bir devire dönüşüm.. yolsuzlukların üstünün örtüldüğü.. duygu sömürüsünün dakka başı yapıldığı.. korku iklimi.. acı bir durum ülkemiz için..
    Siyasal islamcı, bu ülkeyi dar-ül harp olarak görüyor..

Biz düşmanız, malımız helal, her yol da mubah!

5. Bence bu ülkenin en büyük sorunu hoş görü. Malum seçim sisteminde solcu sağcı İslamcı kürt ve milliyetçi nasıl bir araya gelecek. Yada hangileri bir araya gelip de iktidar olacak. Şu anki aritmetikte üçü bir araya gelecek. Diğer taraftan her iki ittifak içinde de milliyetçi solcu Kürt İslamcı var. Bu kadar iç içe geçen bir toplumda kelimeler daha dikkatli kullanılmalıdır.

6.  Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku
    Eğer sağlık bakanlığı Covid 19 dan ölenlerin arasında ciddi kronik kalp hastaları, kronik organ hastaları, astım, kuaha, diyabet gibi ciddi sağlık sorunları olanları ayrı listelesydi tablo daha şeffaf ve anlaşılır olurdu..
    Evet.

Yaş ve kronik hastalıklarına göre verilse her şey daha anlaşılır olurdu.

7. Bana göre millet ittifakının en büyük sıkıntısı ittifak içersinde olanlara karşı hoşgörü olmayışı. RTE iğne ile tuzak kazsa bile bu ittifak içinde çok büyük sorun oluyor.

Her yönüyle cemaatçi toplumuz.çocuk milletiz. Her olayı ilkesel değil doğup büyüdüğüz cemaatin değerine göre yargılıyoruz.seküler muhafazakar milliyetçi kürdü fark etmiyor. Herkes önce kendi kimliğini masaya koyuyor. Sonrada karşısındakine dikte etmeye çalışıyor. Kimseninde Bi bok bildiği yok. Sadece hayat zamanla öğretiyor ya da öğrenemiyor.
     Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bence bu ülkenin en büyük sorunu hoş görü. Malum seçim sisteminde solcu sağcı İslamcı kürt ve milliyetçi nasıl bir araya gelecek. Yada hangileri bir araya gelip de iktidar olacak. Şu anki aritmetikte üçü bir araya gelecek. Diğer taraftan her iki ittifak içinde de milliyetçi solcu Kürt İslamcı var. Bu kadar iç içe geçen bir toplumda kelimeler daha dikkatli kullanılmalıdır.
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Sayfa 747/1001 İlkİlk ... 247647697737745746747748749757797847 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •