Sayfa 758/1001 İlkİlk ... 258658708748756757758759760768808858 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 6,057 - 6,064 arası.

Konu: Viop XXXII

1. şunlar Türkiyede süratle yapılmalı,
    tek adamdan, çok adama tez parlamenter sisteme geri dönülmeli,
    cehepe tez devrim ayarlarına geri dönmeli,
    cehepe tez kılıçdaroğlu ve cehepeye musallat olmuş hedepeyi kıble edinmiş ekibinden kurtulmalı,
    cehepe tek başına iktidar formül ve yollarını araştırmalı, abedeci turuncu koalisyonları ve birliktelikleri terk etmeli,

yani çözüm cehepede ama bu cehepede değil
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

2. Yahu arkadaş 19 yılda defalarca aynı şey yaşandı yine ders almamış kimse. Bu bildiriye sahip cikilirsa bitmiş iktidar buradan nemalanir.

İster muvazzaf ister emekli olsun General/ Amiral rütbesi olan kişiler senin benim gibi normal vatandaş olarak algilanmaz bu toplumda. Bilge kisilerdir bir yana. TV lere seni beni değil onları çıkarırlar bu yüzden.

Hele hele 100 kusur tanesi bir araya gelip gece yarisi böyle bir bildiri yayinlarlarsa hiç normal karşılanmaz.

Her işin bir yolu yordamı var. Covid var, seçersin 3 kişi, cagirirsin basini, önce demokrasiden dem vurursun, sonra ülkenin içinden geçtiği zorluklardan bahsedip sahip çıkarsın.Sonrada güzelce fikrini bildirip sorumlulara, Cumhurbaşkanına seslenip sizinle görüşmek istiyoruz dersin. Güzelce topu karşıya atarsın.

Kanal İstanbul'a başından beri karşıyım . Kâh rant sağlayacağından, kah çevreye vereceği zarardan, kah askeri olarak Trakya nin savunmasını guclestireceginden ve boğazların bypass edilmesiyle bizi uluslararası arenada zora sokacagindan ötürü.

Montro işin bir diğer yönü. Türkiye Cumhuriyeti Montro ilerisi kazanım için hazır değil. Ne ekonomik ne siyasal olarak. Sonuçta buna da karşıyım.

https://t.co/cbbFjBnywN?amp=1
    böyle bir zihniyete ancak bu kadar beğenilebilinir. muhalefet ne yapsın...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,640
    Video: 2023 cumhuriyetin sonu
    Çeken: Mısır'dan kaçıp Türk vatandaşlığına geçmiş itin biri

https://www.youtube.com/watch?v=9qBM6aIatmE&t=4s

yani hedef o kadar açık ki, 20 yıl önce CIA ile uçağa binenler, bu medya desteği, bu algı operasyonu destekleri, bir şekilde başkanlık sistemine geçmemizi kimlere borçlu? ve TCMB rezervlerimizin -(eksi-negatif) 61 milyar dolar olması, kime güveniyorlar?
    son perdeye yaklaştıkça montrö, lozan hepsi masaya gelecek. o yüzden bu bildiri de darbe falan derken goy goy'a kurban gidecek. geçmiş olsun.

Dikkat edin dalmasın karadenize timsah!
    Timsah divanı. Müştak baba. Hacivatla karagözün oyunlarına kendimizi kaptırmışken. Perde arkasınıda unutmayalım mı acaba

6.  Alıntı Originally Posted by ajfa Yazıyı Oku
    Video: 2023 cumhuriyetin sonu
    Çeken: Mısır'dan kaçıp Türk vatandaşlığına geçmiş itin biri

https://www.youtube.com/watch?v=9qBM6aIatmE&t=4s

yani hedef o kadar açık ki, 20 yıl önce CIA ile uçağa binenler, bu medya desteği, bu algı operasyonu destekleri, bir şekilde başkanlık sistemine geçmemizi kimlere borçlu? ve TCMB rezervlerimizin -(eksi-negatif) 61 milyar dolar olması, kime güveniyorlar?
    son perdeye yaklaştıkça montrö, lozan hepsi masaya gelecek. o yüzden bu bildiri de darbe falan derken goy goy'a kurban gidecek. geçmiş olsun.
    işte o nedenle iç cepheyi sağlam tutmalı, iç cephe hiç olmadığı kadar önemli,..

cehepe devrim ayrlarına geri dönerse tek başına bunu yapabilir, bu akepe içinse kandırıldım demekten geçiyor
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    Toz duman arasında..

İmf 6,5 milyar dolar ateşleyecek..Şimdi bizi imfye muhtaç ettiler diyenler bu parayı alacak mı? dibini bile sıyırırlar evelallah.. piyango..
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

8.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Hocam niye beni hedef alarak yazıyorsun. Ben mi AKP liyim. Benim yazdıklarımdan bunu mu çıkarıyorsun. Yüzyüze tanıştığım, gruplarda yazistigim bir sürü adam var forumda. Sizin bu cikariminizi görünce kahkaha ile guluyorlardir. Aynı muhalefet gibisiniz. Onlarda böyle. Canlı ornegisiniz.
    Bu kadar başarısız bir iktidar karşısında, bu kadar farklı yelpazeden muhalefet partisi içinden birine yakınlık duymamıyorsan...aynaya bak ve samimiyetini sorgula.

Ben akp içinde şeriatçı da gördüm, dinci de, solcu da, muhafazakar da, liberal de, milliyetçi de, ABD ci de..zaten iktidarlar böyledir, her kesimden destekçisi vardır...hepsinin saiki farklıdır tabii ki.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Sayfa 758/1001 İlkİlk ... 258658708748756757758759760768808858 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •