Sayfa 759/1001 İlkİlk ... 259659709749757758759760761769809859 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 6,065 - 6,072 arası.

Konu: Viop XXXII

1. Yaklaşık 5 saat sonra japon yatırımcılar , amiral açıklamasına önem veriyor mu anlayacağız...

2.  Alıntı Originally Posted by katırcı_bedri Yazıyı Oku
    İmf 6,5 milyar dolar ateşleyecek..Şimdi bizi imfye muhtaç ettiler diyenler bu parayı alacak mı? dibini bile sıyırırlar evelallah.. piyango..
    Hesap no vardır adamlarda... Biz istemedik...

3.  Alıntı Originally Posted by HASANERIS Yazıyı Oku
    Yaklaşık 5 saat sonra japon yatırımcılar , amiral açıklamasına önem veriyor mu anlayacağız...
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...70#post5279470
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

4. Akp li değilim ama, bu cehape ye, diğer muhalefet partilerine bakınca belki de yine oy veririm edebiyatını bırakın... bu düpe düz iki yüzlülüktür. Her görüşe saygılıyım, herkes yasal zeminde siyaset yapan dilediği partiye oy verir.

Ama alternatif yok, o yüzden mecburen destekliyoruz edebiyatı yapmayın. Bu bir çeşit münafıklıktır, yapmayın bunu.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    Hesap no vardır adamlarda... Biz istemedik...
    Biden 6 milyar dolar EFT ücreti kesmemek için bizimkilerden bir şey isteyebilir..
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

6.  Alıntı Originally Posted by katırcı_bedri Yazıyı Oku
    İmf 6,5 milyar dolar ateşleyecek..Şimdi bizi imfye muhtaç ettiler diyenler bu parayı alacak mı? dibini bile sıyırırlar evelallah.. piyango..
    imf bize de para verecek mi?
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

bu kadar olumsuzluklara rağmen, aslolan rakamlardır mantığı ile hareket eden biri olarak, ben sabah piyasanın en kötü yatay bir açılış yapacağını düşünüyorum. daha sonrası borsa yapıcısın vereceği karardır. ama piyasa çok kritik bir pozisyonda kapandı. hareketin hiç bir türlüsü sürpriz olmaz...

8. Dolar gevşemiş.

Sayfa 759/1001 İlkİlk ... 259659709749757758759760761769809859 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •