Sayfa 768/1001 İlkİlk ... 268668718758766767768769770778818868 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 6,137 - 6,144 arası.

Konu: Viop XXXII

1.  Alıntı Originally Posted by Caho Yazıyı Oku
    Şimdi 100 kağıdı bir yıl bağlasan faize 117 bin verirler eline her türlü.

E atıyorum krdmd aldın 7,55 den 8,83 olacak mı, hatta belki düşecek 4,5 e paranın gittiğiyle kalacaksın

Durum budur...
    Evet maalesef nakitin kral oldugu dönemdeyiz. Evin önünde mercedes yatıyordu sattim. Zaten virüsten biryere gidemiyoruz yok bakim masrafi yok vergi zart zurt aldım kucuk bir araba keyfime bakiyorum. Altın dolar bunlar bir süre daha atraksiyonlu olabilir. Borsada daha conilerin de düzeltmeye gitmediğini düşünürsek pozisyonlar sınırlı ve takip edilebilir olmalı piyasada fırsatlar bitmez..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    yarın enflasyon verisi vardı sabah 10 da...

Bu gün resmi gazete olur mu?
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

4.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    yarın enflasyon verisi vardı sabah 10 da...
    Londra kapalı, abd açık..4 den sonra yön belli olur sanki
    OMAHALI

selçuk gönençler izliyorum baya bir gaz a geldi ama ya kral ölür, ya at ölür, ya ben ölürüm der gibi

iyi adam ama ben seviyorum.

bizim icin londra onemli
     Alıntı Originally Posted by Mykskstar Yazıyı Oku
    Londra kapalı, abd açık..4 den sonra yön belli olur sanki

7.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    selçuk gönençler izliyorum baya bir gaz a geldi ama ya kral ölür, ya at ölür, ya ben ölürüm der gibi

iyi adam ama ben seviyorum.
    xtraderx, forumun efsane teknikçisi

garantiyi nasıl yorumluyor teknik olarak acaba ?
    destansı bi satış yedi 22-31 mart,

22-31 mart işlemlerinde 8 günde yabancı takasından gelen 480 mn lot 7.03 ortalamayla yerliye geçti.. tabii esaslı satış ilk 3 günde yaşandı kabaca 7.15- 7.37 bandında, sonraki 4 gün mal gelmeye devam etti, ama sağlam mal 31.03 günü gelen 60 mn lot idi (tabii bu 481 milyon lot net işlem, alışta bazı yabancı da olabileceği için) kabaca 500- 550 milyon lot gibi bi paket geri basıldı, kasım'daki alış maliyetine nazaran %25 zarar yazdı)

grafikte görüldüğü gibi son 2 gün garan tahtasındaki satış baskısı kırılmış gibi hareket etti, mavi ortalama (7-ema) test edildi, yarın bu maviyi aşıp aşmadığına göre bakacaz.. yarın temettü günü, bu temettü ve re-invest işleri nasıl olacak, ben bile merak ediyorum

Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    .. yarın 15 kuruş temettü kesilecek, takastaki 2.4 milyar hisse senedine 360 milyon TL para ödenecek.. kısa vade trade edenler hariç, uzun pozisyon taşıyan hem fonlar hem bireysel yatırımcı genelde re-invest eder bu temettü ödemelerini, yani gelen nakit kadar tahtadan mal alır, bu temettü ödemesi 50 milyon lotluk yeni talep manasına gelir, bunun yarısı re-invest etse 25 milyon lot haybeden alıcı

Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    xtraderx, forumun efsane teknikçisi

garantiyi nasıl yorumluyor teknik olarak acaba ?
    destansı bi satış yedi 22-31 mart,

22-31 mart işlemlerinde 8 günde yabancı takasından gelen 480 mn lot 7.03 ortalamayla yerliye geçti.. tabii esaslı satış ilk 3 günde yaşandı kabaca 7.15- 7.37 bandında, sonraki 4 gün mal gelmeye devam etti, ama sağlam mal 31.03 günü gelen 60 mn lot idi (tabii bu 481 milyon lot net işlem, alışta bazı yabancı da olabileceği için) kabaca 500- 550 milyon lot gibi bi paket geri basıldı, kasım'daki alış maliyetine nazaran %25 zarar yazdı)

grafikte görüldüğü gibi son 2 gün garan tahtasındaki satış baskısı kırılmış gibi hareket etti, mavi ortalama (7-ema) test edildi, yarın bu maviyi aşıp aşmadığına göre bakacaz.. yarın temettü günü, bu temettü ve re-invest işleri nasıl olacak, ben bile merak ediyorum
    garan değilde piyasa için dolar bazlı 2023 için uçtu biraz. ben olamaz diye yazmadımda bu kadar net konuşmasını yadırgadığım için gaza geldi demiştim. garan için ne dedi duyamadımda piyasa için henüz en kötü görülmedi ama kısa vade tam olarak kaç dedi anlayamadımda yükselebiliriz dedi...

Sayfa 768/1001 İlkİlk ... 268668718758766767768769770778818868 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •