Sayfa 808/1001 İlkİlk ... 308708758798806807808809810818858908 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 6,457 - 6,464 arası.

Konu: Viop XXXII

1. asagıda 145100 vardı gıtmedı ....145600lerden dondu...yukarda 147 var...garıp bır durum oldu cızgıyı mı yanlıs cızdık Allah allah
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

2.  Alıntı Originally Posted by Lambent Yazıyı Oku
    asagıda 145100 vardı gıtmedı ....145600lerden dondu...yukarda 147 var...garıp bır durum oldu cızgıyı mı yanlıs cızdık Allah allah
    Yok abi senin çizgiler doğruda ejderha gibi kükredi yine pala efendi. Sal yani işte bu iş kansız revansız çözülsün aga. Yok diyor illa yarsınlar kafamı.

3. bizde yeni tepe olabilmesi için tom emminin savrulması gerekir...
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...35#post5288035
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

4. olması gereken bu garıplık var
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,379
    bakalım bu son onay olur belki de

AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

6.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Bildiri Ak partiye en fazla %80 sahip olduğu basında konuşmak için malzeme yaratır.
    Şu kadar puan faydası olacak demek bana göre doğmamış çocuğa don biçmekten başka birşey değil.
    Ha burada ne oldu derseniz dünde söyledim Meral hanım fevri davranıp Zevzekçe dememeliydi , tepkisini doğru anlamda kullanmalıydı çünkü o kullandığı kelime kendi partisinde görevli ve oy verende rahatsızlık yarattı.
    Bu madalyonun bir yüzü , diğer yüzü bu bildiriyi yazan kişinin İyi pariden Ocak 2021 de istifa eden biri olması bunuda siyaseten iktidar kullanıyor basında ve kullanmaya devam edecek , neden ne anlatacak ülkenin durumu ortada .
    Chp yi zaten hep darbeci diye nitelendiriyor du zaten değişen bir şey yok o açaıdan.
    Sonuç olarak bu olay oy dağılımında fazla bir sekte yaratmaz , sadece iyi partide bir soru işareti ve küskünlük olabilir ,
    Bugun veya yarın Meral hanımın siyasi manevrası ne gösterecek taraftarları için önemli olan bu.
    Bunlarda benim görüşlerim zaman ne gösterir görücez.
    Bende bir şeyler yazayım dedim ama yazacak bir şey bırakmamışsınız,çok doğru bir yorum,esnaf dükkanın önüne bir tabure daha atıp 3 kuruş kazanma derdinde,orta yollu bir ramazan alışverişi 500 tl ve üstü tutuyor,buradan kimseye mama çıkmaz..

7.  Alıntı Originally Posted by yemekci Yazıyı Oku
    hisse vadeli long var
    son 3 günde endeksten daha fazla düştü
    endeks şhortlayarak iki gün idare ettim
    biraz önce endeks şhortları da kapadım
    yağmurdan korunmak için şemsiyeyi kapamış oldum yanı
    benim açımdan ucurumdan atlamaması lazım
    tam paraşütsüz düşerken
    bir el
    yukarı doğru cart diye cizdi
    ve ciziyor

8.  Alıntı Originally Posted by Lambent Yazıyı Oku
    asagıda 145100 vardı gıtmedı ....145600lerden dondu...yukarda 147 var...garıp bır durum oldu cızgıyı mı yanlıs cızdık Allah allah
    ben de 145.100 leri beklediğimden 146.275 ten 1/10 cortladım fakat 144.275 olasılığı doğdu ya da stop olacağız...
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

Sayfa 808/1001 İlkİlk ... 308708758798806807808809810818858908 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •