Sayfa 837/1001 İlkİlk ... 337737787827835836837838839847887937 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 6,689 - 6,696 arası.

Konu: Viop XXXII

1. Ebrd başkanı: Türkiye'nin finansal istikrarıyla ilgili bazı endişeler var

Alıntı Originally Posted by Caho Yazıyı Oku
    Daha hala akıllanmamışsın, bir de akık veriyorsun millete... Kardeş aklın kendine kalsın sen ustalarsan akıl almaya bak...

Normalde istesen dahi Muhammed Ali gibi bir boksörle maça çıkamazsın çünkü denginiz değil. Ama viop da al yada sat tuşuna bastığın zaman finans dünyasının Muhammed Ali leriyle vuruşmaya oturursunuz... Adam hem haber, hem kişisel donanım, hem de finansal gücüyle karşınızdadır... Siz ise belki liseyi zar zor bitirmiş yarı cahil bir adamsınız...
    Bu işin ustası olmaz.....Çok büyük konuşuyorsun....seni avladıklarında elde avuçta bir şey bırakmazlar.....ne fonlar ne spekler battı bu piyasada.....batmaz denilen titanic nasıl battığını iyi bilirsin caho....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

3.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Bugünün kritik rakamı Vob için 143.600

Emektar dayu yuvarla hadi şu danayı artıkın
    Ulan dana kara dana yine tepukledin kaçtın bu iki oldu. Yuvarlayamadik yine Emekdar abi danayi. Ne inatçı çıktı ha.

4.  Alıntı Originally Posted by EMEKDAR Yazıyı Oku
    Öküz 9 canlı...
    Kesiyorsun kan akıyor....
    Can damarı kesilmediği üçün kalkıp şuursuzca hareketler yapıyor.....
    Can damarının neresi olduğunu bilin deelmi?....
    tosbaam,
    Dana**n uzmanı oldum....
    Veterineriyim....
    Hele o dünki yeşil bar ...
    Yedi beni yedi beni...
    Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi içermez.Başkalarının fikirlerine göre yatırım yaparsanız zarar edebilirsiniz.

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Bu işin ustası olmaz.....Çok büyük konuşuyorsun....seni avladıklarında elde avuçta bir şey bırakmazlar.....ne fonlar ne spekler battı bu piyasada.....batmaz denilen titanic nasıl battığını iyi bilirsin caho....
    Kardeşim beni bırak kendine bak. Akla mantığa sığmayacak pozinyonlarını buraya yazıyor sonra bir güzel batıyor ardında da 2 hafta da bir viopu bıraktım diyorsun sonra gelip tekrar saçma sapan yazılar yazıyorsun, sonra tekrar viopa başlayıp tekrar battım diyorsun(sözde)... Hadi bu sefer hepten bıraktın diyelim; başka işin, hayatın yok mu da viopu bıraktım diyip burada yazıyorsun?

GARAN_ onca dayağın üzerine ancak bu kadar toparlanabildi. sabaha kadar dahada güçlenip saldırıya geçmesini bekliyorum.

SPOT kapanış (BOFA tarafında değişen birşey yok kapanışta bugünde almadı!)

8.  Alıntı Originally Posted by EMEKDAR Yazıyı Oku
    Dün 20 bin taze ceton atılmış...
    Restleşmeler mi var?
    Bilmiyorum abi ama kırmamış beni pala emmi yine vurdurmuş yukarı doğru, en son baktığımda piyasa yüzde bir eksiydi

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Sayfa 837/1001 İlkİlk ... 337737787827835836837838839847887937 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •