Sayfa 973/1001 İlkİlk ... 473873923963971972973974975983 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 7,777 - 7,784 arası.

Konu: Viop XXXII

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    1470-80 (vob) bence önemli dirençler.(çanak hedefi de bıst100 1415 desek yaklaşık vob oraya gelir)..elbette dirençler yıkılabilir...

ama şu var oraları gördükten sonra gelen SAT sinyaline uymak boynumun borcu.(sisteme asla ters olma..kendince uygun sinyale uy...mantığıyla)
    aynen öyle. ben viop'ta yeni sayılırım ama gördüğüm kadarıyla ne kadar teknik temel vs bilsen de sistemle inatlaşırsan viop cezayı haşırt diye kesiyor. hatta biraz geç kalsan bile affetmiyor.

sistem ne derse o. en azından tersine gitmeyeceksin, haddini bilip sadece izleyeceksin.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,627
     Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    aynen öyle. ben viop'ta yeni sayılırım ama gördüğüm kadarıyla ne kadar teknik temel vs bilsen de sistemle inatlaşırsan viop cezayı haşırt diye kesiyor. hatta biraz geç kalsan bile affetmiyor.

sistem ne derse o. en azından tersine gitmeyeceksin, haddini bilip sadece izleyeceksin.
    en azından ters olmamak lazım...bu kesin.2007 nisandan beri aktif vobdayım.en dramatik zararları sisteme ters olduğumda yaptım...2013 eylül fed...

burası okyanusun kıyısında balık tutmaya benzer.balık-fırsat bitmez..ama oltayı (sermaye) kaybetmemek lazım...

mesela MB alındığı cuma günü tüm sistemler sattı.short girilmese bile asla long olunmamalıydı.

1470-80 kuv. direnç diyoruz.ama bunlar bankalara gelebilecek alıma bakar...

ben şahsen oradan sonra gelecek sata uyarım...sat gelmezse yolu açık olsun.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

3.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Nerede hareket orada bereket demişler Reis. Ramazan da bereket ayı olduğuna göre bol hareket olması lazım mantıken. Daha dur yahu çok var.
    Hareket olması için eksi kapatması ilazım, o da şuan için imkansız gibin duruy,neyine bakıyım abi ben kapatıyorum ekranı, gidiyim biraz çayırda yuvarlanayım

16.96 Since 27 Aralık 2023

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Hareket olması için eksi kapatması ilazım, o da şuan için imkansız gibin duruy,neyine bakıyım abi ben kapatıyorum ekranı, gidiyim biraz çayırda yuvarlanayım
    Ooooo Reis sen işleri büyütmüşsün. Binlik hareketlerinle ünlüydün sen şimdi 3-4 binlik hareket istiyor adam. Bin puanlık iyi hareket bana göre vobta.

5.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Ooooo Reis sen işleri büyütmüşsün. Binlik hareketlerinle ünlüydün sen şimdi 3-4 binlik hareket istiyor adam. Bin puanlık iyi hareket bana göre vobta.
    3-4 binlik mi,
    Abi bu sefer enaz 30-40 binlik bi hareket bekliyoruz.

Mehmet abi 23 martta dibini işaretle dedi, zamanı gelince tepeye işareti koy der, kimbilir ne zaman gelicek.. ölme eşeğim ölme
    Artık yılda iki işlem yapcuuk
    Biri tepede biri dipte, gerisini pala oynasın dursun

16.96 Since 27 Aralık 2023

Dolar hedgeleri kapadım allah bereket versin

Şimdi söz benimkinde

8. Yatayladığı yer hoş yer değil. Gün içinde ya 146.300 üzerine atmalı, 148-150 arası hedefe girsin, ya da geri gelmeli en azından bir miktar. Asılı olmaz bu mevkide.

Sayfa 973/1001 İlkİlk ... 473873923963971972973974975983 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •