Sayfa 433/1001 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533933 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 3,457 - 3,464 arası.

Konu: Viop XXXII

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    sağlık bakanı hepinizin adına özür diler gene muhtemelen son günü bugün zaten
    sağlık bakanı bu özür mevzusu yuzunden görevden alınacakmış...bizde hiçbir başarı cezasız kalmıor malesef...

2. Maşallah her şey yolunda covid bitmiş, usd/try çökmüş borsalar uçmuş faiz bitmiş ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    evet ya otobüslere doluşup kongreye gitmek nedir? partiyi destkeliyorsan git seçim zamanı oyunu ver...bu hastalık ortamında tıklım tıklım kalabalığa girmek hem kendini, hem aileni hem de diğer insanların hayatını riske atmak nasıl bir akıl işidir anlamak mümkün değil...

millet zıvanadan çıkmış ya...

millete akıl veriyorlar ama kendileri istedikleri gibi hareket ediyorlar...

esnafın anası ağlamış, doktorlar sağlık çalışanları perişan olmuş şu hale bakın...

Alıntı Originally Posted by KNUCK Yazıyı Oku
    Bizi yönetenler hakkında yorum yapmayacağım ama merak ediyorum . Tv açtım kongreye bakayım diye dışarda ki kalabalığı gördüm. İç içe maskesi olan var olmayan var. Hava durumuda kötü kar yağıyor. Aklım almıyor bi insan neden bu ortama girer. Tüm ailesini yakınlarını riske atması falan bu nasıl bir akıl tutulması. Anlamlandıramıyorum kusura bakmayın. Bir partiye gönül vermiş olabilirsiniz bu oraya gitmenizi kendinizi ve ailenizi riske atmanıza sebep değil ki. Anlayamıyorum bu mantığı kusura bakmayın.

Saygılar.

4. swap fazileri ne alemde?
    bilen gören?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    evet ya otobüslere doluşup kongreye gitmek nedir? partiyi destkeliyorsan git seçim zamanı oyunu ver...bu hastalık ortamında tıklım tıklım kalabalığa girmek hem kendini, hem aileni hem de diğer insanların hayatını riske atmak nasıl bir akıl işidir anlamak mümkün değil...

millet zıvanadan çıkmış ya...

millete akıl veriyorlar ama kendileri istedikleri gibi hareket ediyorlar...

esnafın anası ağlamış, doktorlar sağlık çalışanları perişan olmuş şu hale bakın...
    bu adamların tamamı aşı olmuş bence, internette denk geldiğim videolarda adamlar çok rahat, otobüste vs.
    Twitter: @metalurjist_88

6. bu millet her şeye müstehak

ekranda lebalep leb kongre yapılıyor millete gelince kısıtlama

diyecek laf bulamıyorum

7.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    GARAN_ abidik gubidik işlerine rağmen ben, an itibarı ile piyasada bir sıkıntı görmüyorum. akşama kadar alabora bir piyasa olur,..
    destek ve direnç ?
    bura destek,ora destek diye diye destekleri kırdın,birazda ben destekleri yazayım.
    6.90-6,60-5,95 sonrası lockdown.

ytd

8. pek çok hissede alım satım neredeyse durdu gibi ,herkes damadın yeni görevini mi bekliyor ne

Sayfa 433/1001 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533933 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •