Sayfa 829/1001 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839879929 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 6,625 - 6,632 arası.

Konu: Viop XXXII

1. Teminatlara, her yükselişte zam yapanlar, düşüşlerde güncelleme yapmayı ağırdan alıyor. Kaldıraçların çöp olmasını bekliyorlar heralde...
    Burada yer alan paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Benim görüşümdür.

2. Reel anlamda kayda değer hiçbir şey yok konuşmada.. bir beklenti de yok tu tabi.
    19 yıllık icraatı özetlemiş..
    kanal istanbul yine cortladı . müjde dedi..

Alıntı Originally Posted by Viop& Yazıyı Oku
    Norveç, Kuzey Denizinde petrol buldu ama gelirini gelecek kuşaklar için Norveç Fonunda topladı. Bir kuruşunu harcamadılar. Bugün o fonun toplamı 1 trilyon dolardan fazla.Yani petrol gelirinin Norveç'e bugüne dek katkısı olmadı. Çocuklarına ve torunlarına sakladılar.
    Vay geri zekalılar.
    Niye 10-15 tane yazlık ve kışlık saraylar yapmamışlar. Özel uçak ve helikopter filosu kurmamışlar. Koruma, şoför ve büro elemanlarına pudra parası için balya balya Euro vermemişler. Porsche ve diğer lüks araçları alacak imkan sağlamamışlar. Paranın büyük bir bölümünü inşaat çetelerine aktarmamışlar.
    İtibar yoksunu, ezik herifler.
    Kınıyorum.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Erdoğan 20 yıldan fazla görevde hesaplayamaması bana mantıklı gelmiyor....ama bu işte bir iş var....ilerde çıkar...zaten bende merkez başkanı görevden alıması sonrası nefret ettim piyasadan çıktım....bu hareket hükümete çok kötü puan olarak yansır....olağanüstü bir olay olmaz ise....bakalım erdoğan oylarını artırmak için hangi hamleyi yapacak.....hep bir olay erdoğanı bir tık yukarıya attı....
    Deniz bitti,dere bitti,su bitti...

Alıntı Originally Posted by Viop& Yazıyı Oku
    Deniz bitti,dere bitti,su bitti...
    Bitmeezzz. Ülkenin satılacak daha dünya malı var, toprağı var.

6.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Erdoğan 20 yıldan fazla görevde hesaplayamaması bana mantıklı gelmiyor....ama bu işte bir iş var....ilerde çıkar...zaten bende merkez başkanı görevden alıması sonrası nefret ettim piyasadan çıktım....bu hareket hükümete çok kötü puan olarak yansır....olağanüstü bir olay olmaz ise....bakalım erdoğan oylarını artırmak için hangi hamleyi yapacak.....hep bir olay erdoğanı bir tık yukarıya attı....
    Bende de çok az poz var %90 mevduattayim uzun bir süredir. Dusunsene tamamı ile buna yakalansak bu biyasaya adamın anasını ağlatırlar.viop 2 gun taban çektiğinde adını sanını bilmediğim birçok fx firması aradı beni demekki müşterileri ya battı ya sıfırladı. Kaldıraçtan uzak durulmali bir müddet yada eğlencesine benim gibi..

dow jones'un şimdiki grafiği bizim 1600-1700 arasında testere yapan boşluklu grafiğimize çok benziyor. insan acaba diyor.

dow jones https://invst.ly/ue3ar

bizimki https://invst.ly/ue3bs

Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Bitmeezzz. Ülkenin satılacak daha dünya malı var, toprağı var.

mesela kanal istanbul..araplara yıllardır satmaya çalışıyorlar..sattılar hatta bir kısmını.. belki de çoğunu..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Sayfa 829/1001 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839879929 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •