Sayfa 831/1001 İlkİlk ... 331731781821829830831832833841881931 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 6,641 - 6,648 arası.

Konu: Viop XXXII

takipteki tüm kağıtları eksi,tepki de yok..
    SAYAS neymiş diye baktım..%+8.5...

2.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    takipteki tüm kağıtları eksi,tepki de yok..
    SAYAS neymiş diye baktım..%+8.5...
    Tkuru var daha fena yıllık en düşük:5.65/en yüksek:1034/şuan:251...

PGSUS..%+3 yaptı..kağıdı sattı..-0,13.. ne kolaymış

4. Erdoğan: ''Şu çok önemli, Almanya'dan falan çok öndeyiz; 1,5 milyon olan üniversite öğrencisi sayımız 8 milyonun üzerine çıktı.''

Alıntı Originally Posted by Viop& Yazıyı Oku
    Erdoğan: ''Şu çok önemli, Almanya'dan falan çok öndeyiz; 1,5 milyon olan üniversite öğrencisi sayımız 8 milyonun üzerine çıktı.''
    işte bunlar ülke yönetiyor... %50 oy alıyor... çok yazık..şu zihniyete bakın..rezillik..

kahvehanede bile söylenmeyecek şeyler.. ciddiyetsizlik..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

6.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    ben daha önce "bunlar ülke yönetiyorsa ben galaksi yönetirim" demiştim..nitekim zaman bizi doğruluyor.. berbat hale getirdiler..

her konuda.. ama her konuda.. burada ekonomi açısından bakarsak vergi sistemini mahvettiler.. benim yönettiğim bir ülkede flat rate (sabit vergi oranı) olacak, %20, emeklilk isteğe bağlı, sağlık sigortası zorunlu, ÖTV sıfırlanacak. tüm kamu görevlileri her yıl mal beyanı verecek.. yolsuzluk yapan, nüfuz kullanarak kanunsuz biçimde iş bitirmeye çalışan pişman edilecek bunu yaptığına..istenirse çok kolay yapılacak şeyler..galaksideki diğer işlerim arasında öğle tatilinde alacağın kararlarla bile hemen yoluna koyabilirsin..o derece basit istenirse..
    sen otvyi sıfırla bu millet 100milyar dolar cari açığı bir günde bırakır kucağına.
    ertesi gun ne araba kalir ne telefon.
    yok yok discretus abi sen bizi duman edersin vioptan devam et.

7.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    işte bunlar ülke yönetiyor... %50 oy alıyor... çok yazık..şu zihniyete bakın..rezillik..
    Tweeter da görmüştüm bir röportajda kadına soruyo oyunuzu kime verceksiniz diye:kadın bu hükümete günahımı vermem oyun AKP'ye diyordu🤣

8. Fatih Altaylı: "Seçmen, aç karnına mağduriyet yer mi emin değilim! Seçmene mağduriyet dağıtıp şifa bulmak isteyen iktidar bu ilacın prospektüsünü iyi okumalıdır.

Üzerinde “Tok karnına alınır” diye yazar.

Sayfa 831/1001 İlkİlk ... 331731781821829830831832833841881931 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •