Sayfa 119/1001 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219619 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 945 - 952 arası.

Konu: Viop XXXII

1.  Alıntı Originally Posted by abrek14 Yazıyı Oku
    banada olanlar manasız geliyor anlamakta zorlanıyorum .
    Belkide başkanlık sisteminden parlamenterler sisteme dönülmesi için bilerek yapıyor bilemeyiz..

Pazartesi öncesi paket reform ve kararları görmek gerekiyor..

Birşey açıklanmaması ihtimali var mı o da var.

2. Borsadan bahsetmiyoruz olan olaylardan bahsediyoruz bunlar manasız geliyor bu kadar acemice hiç düşünmeden yapılanlar manasız geliyor. ikili zirvedeyken biliyorduk borsanın düşeceğini endeksle ilgili yorumuma açıp bakabilirsiniz

3.  Alıntı Originally Posted by abrek14 Yazıyı Oku
    ikili zirve görünümü var. hedef olarak 1280 bekliyordum . Ama bugun hiç beklemediğim bir şekilde yükseldi formasyonun teyidi için 1430 u aşağı geçmesini bekliyorum .
    1 martta yazmışım buyrun.

4. İktidar düşerken altın vuruşa hazırlanıyor.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

5. https://www.dunya.com/finans/haberle...-haberi-615155
    Merkez Bankası Başkanı Kavcıoğlu, bankacılarla bir araya geliyor
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

6.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Benim beklentim ortada,
    Öyle 1-2 puanlık değil, en fazla 10 puanlık eksi açılış, gün içi belki %4-5 lik aşağı hareket.
    Fazlası olursa beklentim dışında olmasına karşın öper başıma koyarım. Short taşıyorum sonuçta.
    Jas kardeşim eğer jöleliye çöküş olmasın diye talimat gitmesiyse bununla ilgili kapsamlı bir tedbirler alinmadiysa hayatının volesini vuracak şortlar. Ama bunlar varlık fonu Katarlı yada başkasına satış için hisse alacaksa düşüş de sınırlı olabilir. Minareyi çalan kılıfına uydurur. Hayatının volesini vurman dileğiyle.

7.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku
    dedikodu çok yapılıyor forumda, o bu, şu,..hiç bir anlamı yok,..
    forumcu çıkar analizini yapar forumuna,...ama teknik, ama taktik, ama temel,..

diğerlerini internete girer bizde okuruz,..

analiz yapmayacaksanız yazmayacaksınızda,..
    Ayen katılıyorum, Borsa formumu dedikodu mecrası mı belli değil. Benim fikirlerim süper tespitlerim şahane diyen açsın ayrı forum yazsın dursun. İşte halep işte arşın. Boşu boşuna burayı meşgul etmesinler.

Alıntı Originally Posted by mustican Yazıyı Oku
    İktidar düşerken altın vuruşa hazırlanıyor.
    Düşmez bu iktidar,..aldatma kendini...
    Bu biatçı islam nesli ,var oldukça ... değişmezler!
    Ortada devrimci ,yenilikçi lider ya da toplum var mı? YOK!

devam şeriatçılarla..Liberallerde islamcı olduktan sonra,boş..battı balık yan gider..

Sayfa 119/1001 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219619 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •