Sayfa 826/1001 İlkİlk ... 326726776816824825826827828836876926 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 6,601 - 6,608 arası.

Konu: Viop XXXII

1.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    Konuşmak farklı
    Hayat gerçeği ateşi eline alınca belli olur.
    Hadi mb konuştuğu gibi faizi düşürsün yiyorsa.
    Hatta faizi yükseltmek zorunda bile kalabilir...
    Artık ekonomi de kim kime korsa durumu oluştu.
    Fırsatını bulan basacak zammı.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dün Masko mobilyacılar çarşısına gittik. Kızıma sandalye almamız lazım evden ders gördüğü için aylardır ihtiyacı var. Kasım Aralık gibi bakmaya gittiğimizde dolar yükseldi yeni zam geldi dediler, beğendiğimiz modellere 600 lira civarı fiyat vermişlerdi.

Dün gittiğimizde benzer bir sandalyeyi 850 liraya aldık. Üstelik tekrar zam geldi 1000 TL üzerine çektiler fiyatı. Haftaya gitsek 1000+ TL'ye alabilecektik. Zammın nedeni kur artışı ve hammadde sıkıntısı. Buraya kur grafiğini koymaya gerek yok bu topikte herkes ezbere biliyor zaten. Dolar 8.5 oldu sandalye 600 oldu. dolar 7 liraya düşüp tekrar 8 oldu sandalye 850 oldu. Hatta hızını alamadı hammadde sıkıntısı var dedi 1000+ lira oldu. Yazıklar olsun.

Fırsatçı ş.r.f.s.zlere prim vermemek için alışveriş yapmayayım diyorum. Ben alışveriş yapmasam dükkan sahibi orta sınıf esnaf batacak. Asıl para babası olan piyasayı yöneten adama birşey olmayacak. Hatta belki de o esnafın malına ucuzdan çöküp daha da zengin olacak. Bu düzeni nasıl bozacağımı da bilmiyorum. Çaresizlik hissediyorum.

2. Foreks Haber
    @ForeksTurkey
    ·
    1 sa
    QNB Finansinvest, THY için tavsiyesini 'endeks üstü getiri' olarak tekrarladı, hedef fiyatını 18,50 TL olarak belirledi
    #THYAO

Aynı oyunu HBCD yapıyor bu aralar.

3.  Alıntı Originally Posted by Viop& Yazıyı Oku
    Türkiye: 50 000 vaka 211 vefat
    Brezilya: 32 bin vaka 1254 vefat

Rakamlar düşük diye hafife almayın,mümkünse hastanelerin,toplu yerlerin önünden bile geçmeyin,Sağlık Sekröründe çalışan arkadaşlarımdan çok ürkütücü heberler alıyorum ,aman dikkat...
    brezilya 82 bin vaka 4200 vefat var
    ürkütücü rakamlar orada
    yatırım tavsiyesi değildir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,654
    akbank en son ağustos 2003'te 58 cent'ti. temmuz 1998'de de 58 cent görmüş.

bu sabah da 58 cent gördü sanırsam. 1998de bankalardan portföy yapıp dondurulan bir adam 2021de uyandığında dolar bazlı kaça katladım diye hayal ediyordur

bundan 23 yıl sonra da aramızda olmayacak, dolar bazlı halen aynı fiyatta olan günümüzün gözde hisseleri de olacak elbette. bu finansal piyasalar aslında hayatın bir simülasyonu gibi. buradaki kazanç da kayıp da hiç bir yerde yok.

5.  Alıntı Originally Posted by breakeven Yazıyı Oku
    brezilya 82 bin vaka 4200 vefat var
    ürkütücü rakamlar orada burası sütliman
    Bizdeki rakamların da 500 üstü olduğunu düşünüyorum ve bu sayı bir,iki hafta içinde katlayabilir,mezarlıklar müdürlüğünde çalışan varsa son günlerdeki artışı teyit edebilir;bugüne kadar ölüm sayısının görece az olması yoğun bakımlarda ki kapasite yeterliliğiydi,an itibariyle boş yatak bulmak çok zor,bu da dr'ların malesef hasta seçmek zorunda kalacak olması anlamına gelir;meali genç hastalara öncelik tanıma bu da yaşça ileri olanların otomatik elenmesi demek...

6. 48 altı her kademeye 5 kontrat alış giriyorum,%50 kısaları kapayacağım,51 üstü görürse tekrar kısa ilave ederim...

SPOT

8. Abi adamın sattığı ürünü yerine koyma endişesi var.

Sayfa 826/1001 İlkİlk ... 326726776816824825826827828836876926 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •