Sayfa 439/1001 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539939 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 3,505 - 3,512 arası.

Konu: Viop XXXII

1.  Alıntı Originally Posted by Yatirmci Yazıyı Oku
    ortalık yangın yeri kaç gündür kimse açıklama yapmıyor.

Ama lebeleb kongrede tekirdağ sivas hoşgeldin halayı çekiliyor.

Pandemiden, dövizden, kısıtlamadan zarar gören esnafa/vatandaşa gram üzülmüyorum. Referanduma "evet" derken düşüneceklerdi.

Yaşasın Reis!
    Doğru
    Dün yiğit bulut söyledi:
    Yüzde 50 üzerinde oy almış, seçilmiş biri var, kimsenin sen neden böyle yapıyorsun deme hakkı yok....

Lenovo TB-X606X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

Bu aselsanın da bankalardan farkı yok,zaten ralliye katılmadın,bari şu düşüşte insan bi tepki verir.
    Yazdıklarım kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir

3. Eski tarihli şu fotoğraflara bakıp utanmayan varsa vicdanıyla baş başa bırakıyorum.

Bu durumda yöneticilerimiz televizyon karşısına çıkıp ta pazar günü neden evde olacağımızı anlatabilir mi?
    Akşam 9'dan sonra niye çıkamadığımızı anlatabilir mi?

4. Boş oturmak da sıkıcı ya, iş yok, Bi borsa vardı, o da yalan oldu... 3 kuruş alıyorduk 13 kuruştan olduk... Mal mal ekran izliyorum... Işlemsiz....
    Viop 1450 3lü tepe mi oluyor kırmazsa?

Lenovo TB-X606X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

5. arkadaşlar boşta duran paranın viop tarafındamı yoksa bist tarafındamı durması daha mantıklı getiri açısından...

viop günlük nema oranı nedir?

bist nema oranı nedir?

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Sasası olanın tasası olmaz gundwane abi, bak dediydim dün, banka alana kadar Sasa alsaydın bugün yüzde 7 kazanmıştın.
    kim kime veriyo bi günde bu kadar kâr
    GLYHO yu takip ediyorum 5 tl den 5.80 i gördü tepki mepki ayağına ..zaten 6 ların üstüne füzeletmişler...ondan 1-2 gün evvelde 5.8 5.9 larda takılıyodu..hemen hemen yerine geldi..

Ki kutman kağıdı yani.

7. Bu virüs olayında tepki gösterenleri pek samimi bulmuyorum ,nevruz kutlamalarında sosyal medyayı didik didik ettim tepki göstereni görmedim ..

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    tek bir virüslü olsa salonun %20 sini bitirir
    belki de kayıp aşılar fanclub a gitmiştir.

Sayfa 439/1001 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539939 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •