Sayfa 684/1001 İlkİlk ... 184584634674682683684685686694734784 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 5,465 - 5,472 arası.

Konu: Viop XXXII

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    yarın 100 lot yonca alıp zarar etse borsanın kapanma vakti geldi demeyeceğini kim garanti eder

2.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    Amaç belki de hdp üzerinden anayasa mahkemesini yıpratıp kapattırmaktır. Anayasa mahkemesi bu sistemde gözlerine batıyor. Bir şekilde üstlerinde mahkeme istemiyorlar.
    otokrasi -> totaliter evrimi olabilir

Alıntı Originally Posted by breakeven Yazıyı Oku
    sasa 48i geçemiyor short açtım ama erken kapadım çünkü bu kadar basitmi diye içimden geçti kısmeti teptik hafta hedefim geride kalıcak 50 bin 50 bin alışmıtık
    Bir de forumda algı yapıyorlar Sasa şortlamayasınız diye...

Yok Sasa benim demirbaş tahtam demeler, Vay efendim sasa 48 üstü daha da uçacak demeler...

Bunlar tam totoş...

Vatandaşın cebinde elleri totoşların...

Bence doğru yerden şortlamışsınız... 30 liranın altına yakında ineceğini düşünüyorum.

4. bir gece ansızın AYM yide kapattım dermi acaba ?

derse seans içi desin baride yüzde 10 lara gelmeyek.
    Son düzenleme : armagedon; 31-03-2021 saat: 18:46. Sebep: ek

5.  Alıntı Originally Posted by armagedon Yazıyı Oku
    bir gece ansızın AYM yide kapattım dermi acaba ?
    Ülkeyi kapattım bile der mi der)))))

Lenovo TB-X606X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

6. Nasılsınız forumdaşlarım, battığım dan beri boş boş takılıyorum, çok rahatım ya, dolar ha 5 ha 15, endeks ha 1000 ha 2000, bana ne uleyn modu var biraz üzerimde, ara ara bakıyorum da, hala cacık olmamış vaziyette kağıtlar da endeks de.. Ne halt yiyeceği belirsiz gibi... Ben dışarıda durmaya devam edeceğim, Limona devam

Lenovo TB-X606X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

7.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    ORTA VADELİ en büyük risk global borsalardır.

Hala en zirvede dans ediyorlar.Basit %15-20 lik düzeltme bile bizi sağlam etkiler...
    Beni de korkutan asil mesele bu zaten daha global bile bozulmamisken bu haldeysek bozulsa ne olur acaba düşünmek istemiyorum bir süre faize geçip kafa dinlemek istiyorum bu piyasalar beni gerçekten çok yormaya başladı bist trende girene kadar dışarıdan seyretmeyi düşünüyorum

8. rusları karadenizde sıkıştırıyorlar dikkat etmek lazım. Bir gece topolovlar yunanı, incirliği yerle bir edebilir. Her buyuk hastalığın sonu dünya çatışması. olucaksada nisan-mayıs son düzlük.

Sayfa 684/1001 İlkİlk ... 184584634674682683684685686694734784 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •