Sayfa 497/1001 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597997 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 3,969 - 3,976 arası.

Konu: Viop XXXII

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    acaba cuma günü önce notumuzu sonra kabinemizi mi açıklarlar yoksa önce kabinemize bakıp sonra notumuzumu açıklarlar
    ölmüş eşşek kurttan korkmaz hesabızı zaten notumuz çöp...

çöp altı nedirki?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Osmanlı Toprakları
    Gönderi
    1,211
     Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    ölmüş eşşek kurttan korkmaz hesabızı zaten notumuz çöp...

çöp altı nedirki?
    Kanalizasyon!.
    Parayı Mezara Götüren yoktur ama Paranın Mezara götürdüğü çoktur.

borsa tanrıları gurban istiyor, gan istiyor, gırnızı istiyor puhahhaaaa

Bu fiyatlardan çıkan yabancıya daha alttan aldırırlarsa yazıklar olsun yerli yatırım ve emeklilik fonlarına.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    acaba cuma günü önce notumuzu sonra kabinemizi mi açıklarlar yoksa önce kabinemize bakıp sonra notumuzumu açıklarlar
    başganım not olayında artırım beklemedigimize göre,kabine olumlu not olumsuzda nötr,not olumsuz kabine olmusuzda mokoko....yani kısaca ya flat yaa short mantıklı gibi
    DUHUL 2007...
    BİZİ BİLEN BİLİR....

bu garantinin derdi nedir hergun eksi hergun eksi kirk yilin basi garan aldim bi kamyon zopa yedim nasil hisseymis millet alir tavan yapar bide bem denwyim derim tabana gider..
    derdi ne bu bankanin adam sabah sopayi aliyo basliyo zopalamaya aksama kadar

7.  Alıntı Originally Posted by halis Yazıyı Oku
    bu garantinin derdi nedir hergun eksi hergun eksi kirk yilin basi garan aldim bi kamyon zopa yedim nasil hisseymis millet alir tavan yapar bide bem denwyim derim tabana gider..
    Mal bu şekilde toplanır halis abi,
    tepelerde de mal dağıtırken fiyatı düşürmeden yada fiyatı yükselterek servis ediyorlar

yağni zopa yerken aslında seviyor ve okşuyor biz onu zopalıyor olarak görüyoruz

16.96 Since 27 Aralık 2023

8.  Alıntı Originally Posted by halis Yazıyı Oku
    Emmi

3 aylık bilanço kapanışı var. Dövize basmak için swap veya TL borçlanma kapatılmış belki olabilir. Bu işin piri bankacilarla sormak lazım.

Döviz alan yabancıların içinden geçiyor olabilirler..

Dayı bu işler böyle karışık işler.. bilmediğiniz işi yapmayın puhahahaah

Sayfa 497/1001 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597997 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •