Sayfa 547/1001 İlkİlk ... 47447497537545546547548549557597647 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 4,369 - 4,376 arası.

Konu: Viop XXXII

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Yiğit bulut öncesinde borsa üzerine yazı yazardı. Oda soylu gibi ağır eleştiri yapardı. Eğer ikiside hu konuda iyi anlaşıp önceden pozisyon aldilarsa her hareket de kaldıraç vs çok ciddi para yapmıyor. Aldığı maaş bahşiş kalır kazandığı para yanında. Hiç riski yok.
    bu yiğit oğlanın palazlanmadan önce bi sitesi vardı finansanaliz mi ne hepimiz oradaydık piyasada bildiğin tv lee çıkan bütün yorumcuların bir çoğunun bi zamanlar i yerleri kalkmamıştı muhabet gırla analizler havada uçuşuyor. bizim oğlan baktı site baya tutuldu abonede çok dediki para vermeyen giremez bi anda forum dağıldı gitti sonra onların önemli bir kısmını platoda ve burada yeniden gördüm onlardanda palazlanan gitti. herşeyin başı bu jöleli oldu
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

arjantinde herkesin gönlüne göre doalr kuru varmış ilginç en pahalısı araba kuru
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bu yiğit oğlanın palazlanmadan önce bi sitesi vardı finansanaliz mi ne hepimiz oradaydık piyasada bildiğin tv lee çıkan bütün yorumcuların bir çoğunun bi zamanlar i yerleri kalkmamıştı muhabet gırla analizler havada uçuşuyor. bizim oğlan baktı site baya tutuldu abonede çok dediki para vermeyen giremez bi anda forum dağıldı gitti sonra onların önemli bir kısmını platoda ve burada yeniden gördüm onlardanda palazlanan gitti. herşeyin başı bu jöleli oldu
    haftalık ekonomist dergisinde hiisse pazarlardı,ekonomi kulusi son sayfasındaa nerden nereeee
    DUHUL 2007...
    BİZİ BİLEN BİLİR....

Alıntı Originally Posted by devran42 Yazıyı Oku
    haftalık ekonomist dergisinde hiisse pazarlardı,ekonomi kulusi son sayfasındaa nerden nereeee
    aydın doğan ve namık kemal zeybek adam etti bunu sonra ikisininde kafasına .ıçtı

5. Kentuf bile yıldıysa, düşünmek gerekmezmi,!!

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bende garanti 12 olailir diyordum
    şimsi ...seler 6.40 dan aşağısı yok diyorum
    günlük sarkmalar hariç
    Ayhan abi 6.40 lar onemli destek. Ama naçizane çok guvenilecek bir destek olmayabilir. 4.70 ler ve belkide daha altı ihtimali az değil. 3 lü rakamlar bile olabilir. Bankalarda sıkıntı büyük. Hemen hepsinde benzer şekilde grafik oluşuyor. Satışlar aynı cenahtan, tek elden gibi. Batik ve takipteki krediler esas sorun sanırım. Ne vakit Kötü Banka tarzı birşey ciddi ciddi konuşulur bankalar uçuşa geçer. Şahsi görüşüm. Ha 6,40 lar tutar, endeks-vobta diplerde olur o vakit tamamdır.

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bende garanti 12 olailir diyordum
    şimsi ...seler 6.40 dan aşağısı yok diyorum
    günlük sarkmalar hariç
    Bence halkbank hepsini yanına cekiyor ülkede fiyatı artmayan tek şey banka hisseleri. Numunelik bunlar alip birer lot saklamalı.

8. Pazartesi ve salı gerçek borsacılar için güzel bi gündü..umarım düşüş haftaya devam eder

Sayfa 547/1001 İlkİlk ... 47447497537545546547548549557597647 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •