Sayfa 575/1001 İlkİlk ... 75475525565573574575576577585625675 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 4,593 - 4,600 arası.

Konu: Viop XXXII

1.  Alıntı Originally Posted by baba_baskan Yazıyı Oku
    bu hafta sonu cok sakin sesiz geçti

hiç güzel değil bu sesizlik.
    Damadın lafı bile piyasalarda gerginliğe neden oluyor. Damat yoksa borsa da düzelir kanaatimce.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

2.  Alıntı Originally Posted by Der Lehrer Yazıyı Oku
    Var bir hayalimiz, Ekrem İmamoğlu başbakan, Mansur Yavaş cumhurbaşkanı ... sistem değişmezse Ekrem imamoğlu cumhurbaşkanlığında daha önde...Şimdi troller ikisini yarıştırmak istiyorlar ama Ekrem başkan bence bir adım önde... zaten onunla fazla uğraşmalarının sebebi de onu gerçek rakip olarak görmeleri...Şunu da belirteyim bir Ankaralı olarak Mansur Başkanı inanılmaz başarılı buluyorum ...

E.İmamoglu ile M.Yavaşı aynı kefeye koymanız çok dengesiz bir mukayese olmuş..Biri zorla şişirilen, parlatılan ve ikide bir Silivri ye çiçek ve selam göderen bir başkan , diğeride gerçek bir yurt sever, dürüst, mütevazi ve başarılı bir başkan....

Özetle şunu söyliyeyim...PKK li Demirtaşa sahip çıktıkları kadar 84 milyon vatandaşın hak hukuna sahip çıkmayan bir muhalefet var oldukça iktidar partisi zor değişir.....

Ha şunuda söyliyeyim..Demirtaşin düştüğü durumada üzülüyorum...Ama bu onun tercihinin bir sonucudur......Devlet ona bir haksızlık yapmiyor..Yasa ve hukukun gereğini yapiyor..

3. bloomberg değişti düştü 8,0498

4.  Alıntı Originally Posted by mustican Yazıyı Oku
    Damadın lafı bile piyasalarda gerginliğe neden oluyor. Damat yoksa borsa da düzelir kanaatimce.
    ya gecen hafta sonu yaşanan lar o kadar konuşma insanoğlu olarak panik yaptık ( genel konuşuyorum )

öyle bir hale getirdik ki battık bittik. ve herkez korktu pazartesi sabah satışa yönlendirdiler. kimse satmasaydı.. durum bu şekilde olurmuydu.

Alıntı Originally Posted by baba_baskan Yazıyı Oku
    bloomberg değişti düştü 8,0498
    8.10 larda geziyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku
    E.İmamoglu ile M.Yavaşı aynı kefeye koymanız çok dengesiz bir mukayese olmuş..Biri zorla şişirilen, parlatılan ve ikide bir Silivri ye çiçek ve selam göderen bir başkan , diğeride gerçek bir yurt sever, dürüst, mütevazi ve başarılı bir başkan....

Özetle şunu söyliyeyim...PKK li Demirtaşa sahip çıktıkları kadar 84 milyon vatandaşın hak hukuna sahip çıkmayan bir muhalefet var oldukça iktidar partisi zor değişir.....

Ha şunuda söyliyeyim..Demirtaşin düştüğü durumada üzülüyorum...Ama bu onun tercihinin bir sonucudur......Devlet ona bir haksızlık yapmiyor..Yasa ve hukukun gereğini yapiyor..
    Bu ülkede sizin gibi düşünen on milyonlar var.

Bu on milyonlarca insanın ortak özelliğine gelirsek;
    Bu insanların büyük çoğunluğu, devletten milyonlarca lira seçim yardımı alan, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun şekilde kurulmuş olan HDP'ye terörist der ancak 13 bin şehidimin bizati katili Abdullah Öcalan denen bebek katili terörist başından seçime 2 gün kala mektup dilenilmesine ses çıkarmaz. O baş teröristin abisinin 83 milyonun vergisiyle dönen TRT'ye çıkartılmasına göz yumar.

İmamoğlu başkanın uğraştığı şey işte bu denli bir cehalet ve ihanet.

Bir belediye başkanının omuzlarına yüklenmek için biraz ağır bir yük.

Siz bu saydığım on milyonlarca insanın aksine, Aponun ailesiyle yapılan seçim ittifakına karşı çıkıyor olabilirsiniz. Ancak bu durumda bile, milletvekilleri 6 milyondan fazla oyla seçilmiş bir partiye "terörist" yaftası yapıştırarak ne tür bir cehaletle paralel düşünmekte olduğunuzu bilin istedim.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Alıntı Originally Posted by baba_baskan Yazıyı Oku
    dolarda düşüş var longcular için olumlu gibi
    cuma günü millet haftasonu not haberi olsun kabine haberi olsun aksiyon olacagını düşündügü için longcusuda shortcusuda flate gecti.yüzde 80 herkes hafta sonunu olumsuz bekliyiordu .... bu durumda yarın acılışa kadar bi aksiyon olmazsa ,dolarda aşagıya süzülürse pala amcam artı gapı cakar ,cumadan short olup flate cıkan short acar cumadan long olan cesaret edip giremez pala amcamdan sürerde sürer ))).....senaryo bolllll...
    DUHUL 2007...
    BİZİ BİLEN BİLİR....

Sayfa 575/1001 İlkİlk ... 75475525565573574575576577585625675 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •