Sayfa 576/1001 İlkİlk ... 76476526566574575576577578586626676 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 4,601 - 4,608 arası.

Konu: Viop XXXII

1. Pala da hal kaldı mı acaba.Afrası,tafrası bizeymiş elin gavuru tabandan 35 bin lot çaktı gıkı çıkmadı.Ertesi gün bi taban daha yaptırdı gene bi şey olmamış havasında.Adamlar ayıp olmasın ,piyasada iyice madara oldu diye poz kapattılar.Bütün itliği bizeymiş.

2. Pala oldu HALA.

Alıntı Originally Posted by tesus Yazıyı Oku
    Pala da hal kaldı mı acaba.Afrası,tafrası bizeymiş elin gavuru tabandan 35 bin lot çaktı gıkı çıkmadı.Ertesi gün bi taban daha yaptırdı gene bi şey olmamış havasında.Adamlar ayıp olmasın ,piyasada iyice madara oldu diye poz kapattılar.Bütün itliği bizeymiş.
    herifligi bize pevezengin dışardaki aga babaları oyuna girdimi kuyrugu kısar bizim arkamıza gecer
    DUHUL 2007...
    BİZİ BİLEN BİLİR....

4. Mansur Yavaş es kaza cumhurbaşkanı olursa kendi etrafinda bir sermaye sınıfı yaratmaz hatta sermayeyi tabana yaymaya çalışır gibi.
    O yüzden benim tercihim Mansur Yavaş.

Artık ideolojik takılmamak lazım.
    Kim seçilirse evlatlarımıza müreffeh bir ülke için çalışır, kişisel ikbalinden çok ülke ikbalini düşünür diye düşünmek lazım.

Ben böyle düşünüyorum.

"politikada hiçbir şey kazayla olmaz. olmuşsa, öyle planlanmıştır."
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

5. Çin ciddi bir şekilde sahaya indi önce İran sonra Türkiye abd çok üstüne gidiyor cin in ve Rusya nin ama müttefikleri bana göre çok zayıf avrupadan Bi cacık olmaz abd türkiye yi kazanmaya çalışacaktır kanımca ama cin sanki hızlı davranıyor gerçek bu

6.  Alıntı Originally Posted by devran42 Yazıyı Oku
    cuma günü millet haftasonu not haberi olsun kabine haberi olsun aksiyon olacagını düşündügü için longcusuda shortcusuda flate gecti.yüzde 80 herkes hafta sonunu olumsuz bekliyiordu .... bu durumda yarın acılışa kadar bi aksiyon olmazsa ,dolarda aşagıya süzülürse pala amcam artı gapı cakar ,cumadan short olup flate cıkan short acar cumadan long olan cesaret edip giremez pala amcamdan sürerde sürer ))).....senaryo bolllll...
    Piyasanın seveceği haberler gelirse 140 üzeri yola devam ederiz.Piyasanın sevmeyeceği gelişmeler olursa 135 bin tekrar gündeme gelebilir.Fakat yabancı beklediğine göre vardır bi bildikleri namıssızlar tüyoları biz yerli yatırımcılardan önce alırlar .Pazartesi akşama doğru kabine toplantısı var.Mecburen borsa kapandıktan sonra haber akışı gelir.Aynen bekle gör daha uygun bence.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

Kabine toplantısı vedalaşma toplantısı olur.
    Bu Kabineyle seçime gidemez.
    Çin işi yatar.
    TR sosyolojisi bu Çin politikasını taşıyamaz. Çin şimdiden şantaj yapmaya başladı bazı konularda.
    Abd tekrardan kızıl kuşak için taliban türü örgütleri serbest bırakacaktır.
    İsa ve Muhammedin çocukları meteryalist kızıllara karşı birleşeceklerdir..

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

8.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    Kabine toplantısı vedalaşma toplantısı olur.
    Bu Kabineyle seçime gidemez.
    Çin işi yatar.
    TR sosyolojisi bu Çin politikasını taşıyamaz. Çin şimdiden şantaj yapmaya başladı bazı konularda.
    Abd tekrardan kızıl kuşak için taliban türü örgütleri serbest bırakacaktır.
    İsa ve Muhammedin çocukları meteryalist kızıllara karşı birleşeceklerdir..

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    rusyasız olmaz o iş.
    beyinsiz amerika ve
    öngörüsüz avrupa bizi bir moka soktu.
    rusyasız çıkılmaz bu işin içinden.
    rusya evcilleştirilmeli. bence.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 576/1001 İlkİlk ... 76476526566574575576577578586626676 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız