Sayfa 33/1001 İlkİlk ... 2331323334354383133533 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 257 - 264 arası.

Konu: Viop XXXII

Yaz kızım 1 milyon kontrat xu30 long 1 milyon kontrat da usdtry kontrat long... Yazmayla oluyorsa iyi, köşe olduk

Twitter da yazanların ne niyetle yazdıklarını bilmiyorum ama o şişkoyu biliyorum ve tek bildiğim o şişko da yazdığı yönde tek bir lot bile poz olmadığı.

Eminim, kaynak vermeyeyim...

Alıntı Originally Posted by Caho Yazıyı Oku
    Yaz kızım 1 milyon kontrat xu30 long 1 milyon kontrat da usdtry kontrat long... Yazmayla oluyorsa iyi, köşe olduk

Twitter da yazanların ne niyetle yazdıklarını bilmiyorum ama o şişkoyu biliyorum ve tek bildiğim o şişko da yazdığı yönde tek bir lot bile poz olmadığı.

Eminim, kaynak vermeyeyim...
    aynen ögle yaz kızımmmm,güldüm allahta sizi ve dogru olanı güldürsün

3. iktisadi sistemin "kumarbazları"
    iyi geceler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,790
    Blog Entries
    1

3.dalgamız artık gözlenir hale geldi. Dikkat ederseniz 1.dalgadan sonraki uzun düzleşme İSPANYOL GRİP ile aynısı (yaz etkisi). 2.dalgadan sonraki hemen 3. dalgaya gitme isteği aynısı. Buralarda bir yerde tepe yapıp artık hayatımızdan gitmesini bekliyorum.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

5.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku
    rakamda hedefim c>1813.9 dır, henüz görülmedi
    zamanda ise toplam 60 haftalık bütünüyle short olan bir parkurdayız(bana göre),
    formatı ise 11+12+12+8+17=60 haftadır,

11 hafta bitti, ilk 12 haftanın bu hafta 2.haftasındayız, haftaya 3.hafta başlayacak,

bu arka arkaya iki 12 şer haftada agresif değiller, yani bunlarda yıkıcı shortlar tahmin etmiyorum,

ama son bölümde 8 hafta hazırlayıp, 17 hafta çok kötü (şelale tarzında) vurabilir diyorum, bu olursa global manada olacak,

bu şekilde 60 haftalık short parkur tamamlanacak,

viobta bahsettiğim hedef rakam olan c>1813.90 short kriter rakamı işte bu arka arkaya gelen 12 şer haftalarda yada en geç sonrasında gelen 8 haftanı içinde bir yerde görülmeli,..17 haftada görülme olasılığı yok denecek kadar azdır,..

dolayısı ile bütünü ile short olan bu piyasa 1813.90 ana kadar hatta biraz geçecek şekilde long olasılık barındırır,..

anlatmak istediğim budur, yanlış anlaşılmasın,

piyasa bana göre shorttur ama içinde barındırdığı bir long güç vardır,..ve ters ayakları oluşturabilir,..

bütün bunları hem yukarıda verdiğim grafikten takip ediyorum (hedef rakam ve üçgenler), hemde ilaveten zamandan,

bu anlattıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,..sadece enalizlerden ibarettir,..reel durumu zaten belirtiyorum her güne
    👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
    "Efendiler, yarın Cumhuriyet'i ilan edeceğiz"...

Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku

3.dalgamız artık gözlenir hale geldi. Dikkat ederseniz 1.dalgadan sonraki uzun düzleşme İSPANYOL GRİP ile aynısı (yaz etkisi). 2.dalgadan sonraki hemen 3. dalgaya gitme isteği aynısı. Buralarda bir yerde tepe yapıp artık hayatımızdan gitmesini bekliyorum.
    Aynen abi. Aşıyla falan da değil pozitif mutasyonlarla virüs kendi süreciyle hayatımızdan çıkıp gidecek İnşallah. Yeni yıla eski normal ile gireceğimizi, en geç 2022 ilk çeyreği, düşünüyor ve umuyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Faiz üzerinden bir iyi bir kötü polis yaratmak için fısıltı gazetesi dedikoduları.
    Şuan merkez bankası bundan önceki Merkez ve ekonomi programının yanlışlarını düzetmeye çalışıyor.
    Bugunde söyledim çalım Damada atıldı bugun golü HALK yedi.
    Mart sonunda kısa çalışma bitiyor bakalım ne olacak işsizlik patladığında. Fabrikalar hammadde ara mamul yok diye üretim azaltırken Yeni bir test yapıyoruz..

Olması gereken nedir ? ABD ne yapıyorsa odur.

8. Reform programı açıklanıyor ihracat yatırım vs vs 2 hafta geçmiyor abi..

Basacaksın para sorunlari çizeceksin ABD sistemi bu şekilde dönüyor.

Belki basarlar bilmiyorum.. 2 trilyon TL. Bas üretim istihdam yarat. Sorunlu kredileri satın al.

Atomu parcalamiyoruz.. boğarak daraltarak ekonomi mi olur abi.

Sayfa 33/1001 İlkİlk ... 2331323334354383133533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •