Sayfa 256/1001 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356756 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 2,041 - 2,048 arası.

Konu: Viop XXXII

1.  Alıntı Originally Posted by Caho Yazıyı Oku
    Merkezden şok faiz artırımları loading...
    Akabinde de yeni başkanlar mı görürüz????

Lenovo TB-X606X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

2.  Alıntı Originally Posted by devran42 Yazıyı Oku
    eyvallah erçinim
    Ooooo sevgili abim nörüyon yahu. Senin makineler coşmuştur ha

3. Katar'dan el-sky fonu lazım

Alıntı Originally Posted by Evren Yazıyı Oku
    Marjin call yedik abi, ne işlemi.... Kafayı kaldırmazsa sıçaşki mod on

Şu kısa viop geçmişimde öğrendiğim en önemli kural geceye poz bırakma, spotta istersen 5 sene bekle ama viop için saniyeler önemli , inşallah zararını çıkartırsın
    Yazdıklarım kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir

5.  Alıntı Originally Posted by Der Lehrer Yazıyı Oku
    Şu kısa viop geçmişimde öğrendiğim en önemli kural geceye poz bırakma, spotta istersen 5 sene bekle ama viop için saniyeler önemli , inşallah zararını çıkartırsın
    Doğru, bunu da öğrendik, viopu bırakıyoz derken.....
    Şimdi bu giden para ancak viopta gelir, becerebilirsem, spotta hayatta gelmez geri bu zarar.....

Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

şükür ercinin bildigin gibi öbür dükyan acık gelirsen gel robotlar çalışıyor keratalar
    DUHUL 2007...
    BİZİ BİLEN BİLİR....

7.  Alıntı Originally Posted by devran42 Yazıyı Oku
    şükür ercinin bildigin gibi öbür dükyan acık gelirsen gel robotlar çalışıyor keratalar
    Süleyman Abi de söyledi abi ama vallahi vakit yok. Sizde anlık takip 7/24. Ben arada bakıyorum. Önemli anlarda belirip kayboluyorum sonra karabatak gibin. Cuma buraya, akşamda Süleyman Abiye dedim abi yapma etme ne longu hızlı olacak olanlar diye. Bilmem Tupraş varmış elinde kapatabildi mi.

8. İsveç bankası Nordea: Erdoğan Merkez Bankası’nı yönettiği sürece TL’ye yatırım yapmayacağız

yürüyün be 2 puan daha faiz artsa düşünürlermi acep
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

Sayfa 256/1001 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356756 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •