Sayfa 444/1001 İlkİlk ... 344394434442443444445446454494544944 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 3,545 - 3,552 arası.

Konu: Viop XXXII

viop hesabında TL nakit olarak ne kadar para varsa hepsine faiz verilir.

"10 bin tl var 1 kontrat açtım 8350 tl serbest kaldı, ona faiz işler" değil..

resmen tüm para..yani örneğimizdeki 10 bin tl ye..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

2. La oğlum dolarları bozmuyonuz bari bankaya yatırında emanet dolarlarda bitti bari onları satalım diyor ağam.
    Bankada olanıda çektirecek millete haberi yok
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

3. çiziyor bala

naci ağbal bakan mı oluyor ?

4. 1 kuruş ekstra yatırmam yerli finans piyasasına bu hafta yediğim darbeden sonra,
    Artık para oldukça, olursa eğer, paso altın alırım, onu da kyumcudan fiziksel olarak alırım, öyle elektronik almam yani, direkt yastık altı....
    Bir de euro, dolar vs....
    Para olunca bakarız artık...

Lenovo TB-X606X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

Dün 130 lardan short açan 1 günde 16 bin puan terste kaldı...

yonca al evren çok ucuz
    pazarlayayımm belki amirale uyarda oda gider akkızada biri arkadan parmak pardon arkadan destek çıkarsa 1431,69 a vurur endeks
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    viop hesabında TL nakit olarak ne kadar para varsa hepsine faiz verilir.

"10 bin tl var 1 kontrat açtım 8350 tl serbest kaldı, ona faiz işler" değil..

resmen tüm para..yani örneğimizdeki 10 bin tl ye..
    aynen öyleymiş bist ve viop faiz hesaplıyayım paraya göre dedim...

bakıyorum bu fazla diyorum nasıl böyle olur sonra çözdüm hepsine nema veriyormuş viop tarafı...

Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Dün 130 lardan short açan 1 günde 16 bin puan terste kaldı...
    öyle bi salak olabilir mi şortçular malı götürüp longa dönmüştür
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 444/1001 İlkİlk ... 344394434442443444445446454494544944 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •