Sayfa 697/1001 İlkİlk ... 197597647687695696697698699707747797 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 5,569 - 5,576 arası.

Konu: Viop XXXII

1. Dolar tl 8.18 altına kayıp kalıcı olursa yoncada 6.98.7.00 hareketi beklerim.
    dirençler 6.85-6.98 ler.

2. 1 niasan şakası deyip ,vermesinler geri.Dün iş bankası şort kapatmış.Bu iş yatırım şortçuların arasında ki bozguncudur.Tıpkı Ankara savaşında ki KARA TATARLARA benzerler.Savaşın en kızgın zamanında şort kapatmaya başlarlar ve fiyatları yükseltirler.Şortçular bu bozguncular yüzünden batar,başka sebeb aramaya gerek yoktur.

3.  Alıntı Originally Posted by Caho Yazıyı Oku
    Ağzını topla, ben yatırım yapmıyorum spekülasyon yapıyorum... Bunu anlamayacak kadar kekosun
    Sana dün söyledim çok dötün başın oynuyor, bundan sonra seninle oynuyacam haberin olsun.
    Seni çeteleci mi yaptılar kim ne yazıyorsa bir bok biliyormuşun gibi hikayeni anlatıyorsun.
    Boş konuşmamayı öğren kamil Çako.
    Burası bir nevi okuldur , yazılanları iyi oku anlamadığın yerde sor öğren.
    Sağdan soldan okuduklarınla burada kimseye artistlik yapma.
    Hadi şimdi uslu çocuk ol , dersi dinle

4. Aaaa bist30 gap atmış..ilginç.... bi işler dönüyor gene, normalde, aksama basar gap i alır derdim ama hic normal bi piyasa değil bana göre.
    Gap alabilir de, almadan gidebilir de

Sent from my ASUS_Z01HD using Tapatalk
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

5.  Alıntı Originally Posted by Evren Yazıyı Oku
    Aaaa bist30 gap atmış..ilginç.... bi işler dönüyor gene, normalde, aksama basar gap i alır derdim ama hic normal bi piyasa değil bana göre.
    Gap alabilir de, almadan gidebilir de

Sokmak için elinden geleni ardına koymaz..... amaç, ky zarar etsin, yatırım hikaye....
    Belki yanılıyorumdur...

Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

6.  Alıntı Originally Posted by EMEKDAR Yazıyı Oku
    Günaydınlar,
    Teessüf ederim Bozgurt...
    Akşam izin verdim azulu ayu olarakdanacak....
    İlk defa bir hisse hakkında yorum yaptım....
    İzin verirken de, garar anı'ndan müsade aldım ayıp olmasın deyi...
    Günaydın EMEKDAR abi, napim yaw hergün zopa yedik bugün zopa atmayınca şaşkınlık içindeyiz
    yazını okudum teşekkürler

16.96 Since 27 Aralık 2023

arada gelen banka reklamı yapılıyor gibi iğneli sokuşturmalardan sonra yazmayım şu amk kağıdını diyorum bu sefer siz başlıyosunuz. nasıl bir yere düşmüşüm anlamadımki.. bazıları zannediyorki dünya benim üzerime kurulu. ne halin varsa gör. sanane başkalarının düşüncesinden. yokmu senin beynin? sokma beyinmi?
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

8.  Alıntı Originally Posted by yemekci Yazıyı Oku
    450 milyon lot yabancı satışı olacak deniyordu
    bugün satışlar bitmiş olabilir
    tabii başka satış yoksa
    22 marttan bu güne yaklaşık 450 mşlyon satmış oluyorlar (bugün dahıl)
    Mühtemel yabancı satışı dün bitti
    alanlar yukarı yapmaları normal
    burada ana soru nereye kadar

Sayfa 697/1001 İlkİlk ... 197597647687695696697698699707747797 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •