Sayfa 432/1001 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532932 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 3,449 - 3,456 arası.

Konu: Viop XXXII

1.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    bu yapılan olmadı....benim dikkati de çekti....
    Herkese konuşulacak bir gündem maddesi oldu bir anda, hiçkimse şu anda bunu sorgulamıyor. Odaklar çok farklı yerlere dağıldı insanlarda

2.  Alıntı Originally Posted by KNUCK Yazıyı Oku
    Anlayamıyorum bu mantığı kusura bakmayın.
    Adamlar siyasi parti konseptini bırakalı çok oldu..
    cult mantığı devrede.

Alıntı Originally Posted by KNUCK Yazıyı Oku
    Bizi yönetenler hakkında yorum yapmayacağım ama merak ediyorum . Tv açtım kongreye bakayım diye dışarda ki kalabalığı gördüm. İç içe maskesi olan var olmayan var. Hava durumuda kötü kar yağıyor. Aklım almıyor bi insan neden bu ortama girer. Tüm ailesini yakınlarını riske atması falan bu nasıl bir akıl tutulması. Anlamlandıramıyorum kusura bakmayın. Bir partiye gönül vermiş olabilirsiniz bu oraya gitmenizi kendinizi ve ailenizi riske atmanıza sebep değil ki. Anlayamıyorum bu mantığı kusura bakmayın.

Saygılar.
    Çoğu kendi iradesiyle gitmiyor, zamanında Anadolu'da orta ölçekli bir ilçede bir kurumda taşeron işçileri zorla bu kongrelere götürüyorlardı içlerinde Chpli bile vardı
    Yazdıklarım kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir

Seninle her şeye varım beeen. Bugün reisci oldum, çok tatlı ortam ya adam da bildiğin karıizma...

5.  Alıntı Originally Posted by Caho Yazıyı Oku
    Seninle her şeye varım beeen. Bugün reisci oldum, çok tatlı ortam ya adam da bildiğin karıizma...
    benjoyu bastıramazlarsa.. herkes şey olur. şey işte.. nisan teorik farkı gözlerimi yaşartıyor.

GARAN_ abidik gubidik işlerine rağmen ben, an itibarı ile piyasada bir sıkıntı görmüyorum. akşama kadar alabora bir piyasa olur,..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

ulan yonca ayalrdır eyrelrde sürünüyordun az kıpraştın kodular kafana ikiseksen uzandın kalk ayağa diril tak peşine diğer bankalarıda vursun endeks 1431 e
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by Dolares Yazıyı Oku
    Kongre görüntüleri sinir bozucu. Üçüncü dalga başlamışken, aşılama yeterli seviyede değilken, esnaf kan ağlarken bu yapılan ayıp cidden.

gece gündüz çalışan doktorlara saygısızlık...

Sayfa 432/1001 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532932 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •