Sayfa 744/1001 İlkİlk ... 244644694734742743744745746754794844 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 5,945 - 5,952 arası.

Konu: Viop XXXII

Alıntı Originally Posted by mustican Yazıyı Oku
    Mehmet Şimşek’in geri gelmesini istiyor ve bekliyoruz.
    Çok büyük paralar ister... Akp de verir... Neden olmasın...

2. Cool

Şimdi şöyle SPK haberlerini takip ediyorsanız SPK araştırma yaptı Bistteki son sert düşüşte açığa satışları , satışa aracılık eden aracı kurumları incelediler çok ilginç sonuçlar çıktı neredeyse usulsüz , yetkisiz yönetmeliğe tamamen aykırı açığa satış yapan aracı kurumların neredeyse tamamı yabancı , yada yabancı müşterisi ağırlıklı aracı kurumlar.Bunlara uyarı şeklinde bayaaaaaaaaaaa yüksek ceza kestiler 26 milyon tl mi ne tam hatırlamıyorum ve not düşülmüş tekrarı halindeki aracı kurumların faaliyetlerin durdurulacağı , yetki belgelerinin iptal edileceği uyarısı yapılmış , gördünüz cuma nasıl sakindi piyasa ben ilk defa SPK dan böyle bir hareket çalışma gördüm tebrik ederim.Her şey yönetmelik , hak hukuk , yetki çerçevesinde olmalı , yabancı aracı kurumlar bu konuda oldukça şımarmıştı yani sert şekilde ayar çekildi iyi oldu umarım SPK aynı şekilde çalışmalarına devam eder.Bence bu gelişme BİST için piyasamız için güzel bir gelişme.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

[QUOTE=sazeli;5282662]
     Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    borsada gece seansları mı başladı bir çok hisseye dever kesici gelmiş kap.da hayırdır..

Şimdi şöyle SPK haberlerini takip ediyorsanız SPK araştırma yaptı Bistteki son sert düşüşte açığa satışları , satışa aracılık eden aracı kurumları incelediler çok ilginç sonuçlar çıktı neredeyse usulsüz , yetkisiz yönetmeliğe tamamen aykırı açığa satış yapan aracı kurumların neredeyse tamamı yabancı , yada yabancı müşterisi ağırlıklı aracı kurumlar.Bunlara uyarı şeklinde bayaaaaaaaaaaa yüksek ceza kestiler 26 milyon tl mi ne tam hatırlamıyorum ve not düşülmüş tekrarı halindeki aracı kurumların faaliyetlerin durdurulacağı , yetki belgelerinin iptal edileceği uyarısı yapılmış , gördünüz cuma nasıl sakindi piyasa ben ilk defa SPK dan böyle bir hareket çalışma gördüm tebrik ederim.Her şey yönetmelik , hak hukuk , yetki çerçevesinde olmalı , yabancı aracı kurumlar bu konuda oldukça şımarmıştı yani sert şekilde ayar çekildi iyi oldu umarım SPK aynı şekilde çalışmalarına devam eder.Bence bu gelişme BİST için piyasamız için güzel bir gelişme.
    Cuma global borsaların çoğu kağalıydı... Cuma gününün hareketsiz olmasının sebebi budur... Ayrıca cezalar 2020 yılında ki işlemlere ait... Neyse

4. [QUOTE=Caho;5282673]
     Alıntı Originally Posted by sazeli Yazıyı Oku

Cuma global borsaların çoğu kağalıydı... Cuma gününün hareketsiz olmasının sebebi budur... Ayrıca cezalar 2020 yılında ki işlemlere ait... Neyse
    Aynen öyle de kime anlatıyorsun...

5. Yine birilerini görevden almış. Özellikle cuma geceleri �� sağlık bakanı yardımcısnı görevden almış. Yerine bir doçent doktor atamış. Fahretttin ağbiyi seviyoruz yakın Zamanda da onun yerine bu adamı atarsa şaşırmam. Acaba görevden alınan kadın mı kongre yaptırdı lalebeb? Çoğu korona olmuş katılanların. Benim halı saha maçıma yasak koy. Kendileri lebaleb yapsınlar...

Alıntı Originally Posted by Orko78 Yazıyı Oku
    Yine birilerini görevden almış. Özellikle cuma geceleri �� sağlık bakanı yardımcısnı görevden almış. Yerine bir doçent doktor atamış. Fahretttin ağbiyi seviyoruz yakın Zamanda da onun yerine bu adamı atarsa şaşırmam. Acaba görevden alınan kadın mı kongre yaptırdı lalebeb? Çoğu korona olmuş katılanların. Benim halı saha maçıma yasak koy. Kendileri lebaleb yapsınlar...
    NAKŞİBENDİ Tarikatının Halidi koluna bağlı Fahrettin'i sevmende sakınca tabi ki yok!
    Ülkenin tüm DEVLET kurumları tarikatlara teslim edilmiş,ele geçirilmiş olduğu için ,
    FAhrettin gelmiş,gitmiş,yerine Cüppeli Ahmet gelir,gider
    artık hiç önemi kalmadı..!
    Son düzenleme : keremalkm; 03-04-2021 saat: 15:02.

7.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    Putin'in bir Katil olduğuna inanıp inanmadığı sorulduğunda,
    ABD Başkanı Joe Biden İnanıyorum diye yanıt verdi.
    Biden, Putin'in ABD seçimlerine müdahale ettiği için bedel ödeyeceğini söyledi (17 mart)

Ukrayna Cumhurbaşkanı Volodymyr Zelensky 117/2021 sayılı Kararnameyi (24 Mart)'ta imzaladığında,
    esasen Rusya'ya karşı bir savaş ilan etmişti..

Ve tabii ki Ukrayna Cumhurbaşkanı Volodymyr Zelensky,
    Beyaz Saray tarafından kendisine yeşil ışık yakılmasaydı 117/2021 Sayılı Kararnameyi asla imzalamazdı.

Ruslar tam anlamıyla bir işgal başlatırsa Ukraynalılar tamamen yenilecek ve ABD ve NATO'dan müdahale etmelerini isteyecekler.(1 Nisan) (acaba?)

Bu Biden yönetimi ile Kremlin arasında bir satranç oyunudur ve yanlış bir hareket bizi 3. Dünya Savaşına sürükleyebilir. (M.Snyder)
    Daha önce Gürcistanla Mihail Şaakaşvili yi gaza getirerek denedi Rusyayı...
    Şaakaşviliyi enson,"dünya bizi kurtarsın" derken ve kravatını kemirirken görmüştüm tv de...
    ABD gemileri "insanı yardım bebek maması vs" götürüyorlardı Gürcistana,
    Rusya bir bakalım şu insanı yardımları diyince tornistan yaptılar....
    Boğazlardan geçiş süremiz doldu diyerek...

Volodmir Zelensky de GIRAVAT gemirmek zorunda galmasın....
    Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi içermez.Başkalarının fikirlerine göre yatırım yaparsanız zarar edebilirsiniz.

8. Cübbeli en azından doğal olduğu gibi 😀 Fahretttin iyi adam. Özal da Tarikattandı bayaaaa atılım yaptı. Zamları enflasyonu ondan öğrendik. Bunlar önemli değil şu an benim için. Hepsi görüşüme ters. Hele diyanet kaş aldırmak günah demiş 😂 saç ektirmekte öyleymiş. Gündemiz korona aşısı oruçu bozar mı? 😂😂 Amerika'da tiyatrolar açılıyor yavaş yavaş aşı sayesinde. Bizimde yüzümüz mayıs sonunda gülecek...

Sayfa 744/1001 İlkİlk ... 244644694734742743744745746754794844 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •