Sayfa 280/1001 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380780 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 2,233 - 2,240 arası.

Konu: Viop XXXII

1.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    işin kötü yanı bu..kredisi olan arkadaşlar kendinden emin konuşunca etkilenmemek zor.

bir ara ben de dedim ;her halde net bir çıkarımı var ki: 1582 üzerinde ralli olacak.
    en sevmediğim profil, kendinden aşırı emin konuşan, ya olacak ya olacak tarzı yazan kişilerdir...adam belki benim bildiğimin çeyreğini bilmiyor, ama görsen sanki atamu parçalamış..bazen formda olursun, üst üste beklentilerin gerçekleşir...işte o zaman havaya girmeyeceksin, haddini bileceksin.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Jako abiyi de kenara aldık, o da 18 marttan sonra yükseliş bekliyordu
    s.a. bozkurt hocam nasılsın? nasıl iyi mi piyasa.. o kadar piyasayı kötü çarpacaklar dedim dedim perşembe aldığım hisse elimde patladı kaçmaya bile fırsatım olmadı pehhh beeee.. senin işler iyidir inşaallah

3. İslam dinimiz kutsaldır insanların hassasiyeti var İslam kelimesini kullanmamak gerekli zaten islamdada bu tipler için sıfat olarak münafık fasık zındık gibi sıfatlar kullanılmış onlar ile sifatlama yapılmalı.Bir müsrikten daha tehlikeli ve zaralidir munafik.
    Kimseyi eleştiriyorum zaten gergin ortam sükuneti korumak lazım.

4.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    işin kötü yanı bu..kredisi olan arkadaşlar kendinden emin konuşunca etkilenmemek zor.

bir ara ben de dedim ;her halde net bir çıkarımı var ki: 1582 üzerinde ralli olacak.

Arkadaşlar.. ben 20 senedir borsa oynarım... 2 seans tabanı bırak 1 seans taban olan borsa görmedim.
    kesin başka birşey var

veya ;
    bir fon giriş yapmak istemiştir , şu noktadan diye..
    başka izahı yok bunun..
    yabancı da bi yere kaçamaz , tiri vırı hareketler bunlar..
    viop harici spotta istediği kadar bassın , en fazla 6 ay bekletir..
    viopcular dikkat edin ama siz , çoğu arkadaş bugün batmıştır, dikkatli olun..ytd
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

6. 2009 yılında viop endeksin tavan olduğunu görmüştüm ve akşama kadar tavan çözmemişti bu tarihte bir ilkti ...

yıllar sonra yıl 2021 viop endeksi tabanda gördüm buda tarihte bir ilk

ve garandaki taban kademesindeki satış ordinosu bu da tarihte ilk

bugün ülkleri yaşamaya devam

[IMG][/IMG]
    BURADAKİ PAYLAŞTIĞIM GRAFİK- YORUMLAR YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ ZARAR EDEBİLİRSİNİZ

burda yazıldı mı bilmiyorum ama bu fıstıkçı şahap halkbank g müdür yrd imiş bu reza olayları esnasında..
    tabi şu da var :
    piyasa ıle inatlaşma , en büyük ders bu..
    bugünlük..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

8. BOzgurt stok hoca patlar dedım benım sısteme bekleycem dedın......şimdı ne dıoon.....
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

Sayfa 280/1001 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380780 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •