Sayfa 10/1001 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 73 - 80 arası.

Konu: Viop XXXII

Şimdi 100 kağıdı bir yıl bağlasan faize 117 bin verirler eline her türlü.

E atıyorum krdmd aldın 7,55 den 8,83 olacak mı, hatta belki düşecek 4,5 e paranın gittiğiyle kalacaksın

Durum budur...

Gene ben
    Tanıdıklara selam diyip
    Gidiyim.
    Terste kalma gününden selamlar
    Tam isabetim 6 pozisyon hepsi zarar.
    Al sat yangelip yatma.
    Kaldırım tavsiyesidir.

3. Abd tahvil faizlerindeki yukarı gidiş oldukça rahatsız edici.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul/L.A
    Gönderi
    723
    Son 2 mb toplantısı evvelinde de pozisyon almıştım ama terste kaldım. Bu sefer de faiz artacağını düşünerek yonca topladım yüklü. Zararda da oturdum günlerce ama sonunda değdi. Ekonomi kitaplarında yazan kuralların bire bir işlemediği zamanlardayız ama bence normal. Faiz artışına bankalar adapte olur, bu ülkede 15 yıldır banka karları düşecek geyikleri vardır ama hep yukarı gidiyor. Yine yukarı gider...

Önemli olan dini dogmalarla ülke yönetmeye çalışan iktidarın baskısı dışında kararlar alınabildiğini göstermeleri açısından önemli. Ve bence hala negatif faiz veriyoruz ama %19-20 kabul edilebilir seviyeler bence... Burdan sona da indirimlerde de aceleci davranılmamalı. En azından Yaz sonuna kadar beklenmeli diye düşünüyorum...
    “Is man merely a mistake of God's? Or God merely a mistake of man?” - F.Nietzsche

5. faiz 17 üzerine 2 puan daha koymuş 19 a gelmiş bankalar büyük ihtimal 20 ve üzeri verecek durumda iyi meblağlara ama endeks bunu kutluyor öyle mi..vay a.q her gün yeni yeni icatlar çıkıyor ..
    Buradaki görüşler kişisel görüşlerimdir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

6. Kapanışı ustalar yapar mi...

Alıntı Originally Posted by baran6734 Yazıyı Oku
    faiz 17 üzerine 2 puan daha koymuş 19 a gelmiş bankalar büyük ihtimal 20 ve üzeri verecek durumda iyi meblağlara ama endeks bunu kutluyor öyle mi..vay a.q her gün yeni yeni icatlar çıkıyor ..
    Yok ya, çakacaklar merak etme...

8. Gun sonu benjamin 7.45
    borsa eksi oldugunda yeniden kutlarlar

Alıntı Originally Posted by baran6734 Yazıyı Oku
    faiz 17 üzerine 2 puan daha koymuş 19 a gelmiş bankalar büyük ihtimal 20 ve üzeri verecek durumda iyi meblağlara ama endeks bunu kutluyor öyle mi..vay a.q her gün yeni yeni icatlar çıkıyor ..
    ....

Sayfa 10/1001 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •