Sayfa 97/1001 İlkİlk ... 47879596979899107147197597 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 769 - 776 arası.

Konu: Viop XXXII

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    İyide madem öyle yapacak neden şimdi görevden ayrıldı. İki atama aynı anda yapılabilirdi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    düne kadar bende ağbalın görevden alınması haberlerine saçmalık diyordum. hani bunların bir lafı var ya abdülhamidi anlamak her şeyi anlamaktır, rte de o yolda gidiyor, anlamak namümkün ve her şeyde olabilir.
    men dakka dukka

2. 1 nolu grafikte a mavi okla işaretli bölgeden yelpazemi alıp bir aşağı kaydırdığımda altta olan grafikte bu defa turuncu renkte ve yine okla işaretli yerde cuma günkü düşüşü yakalıyorum, TA sayesinde bu oluyor,...

viob gibi bir kaldıraçlı bir piyasada TA her şeydir, en azından bir hedef saptamam var ve bunun için dedikodu takip etmeme, çaresiziz pala ne derse o olur dememize, iki dudak arasına bakar/kalır dememize gerek yok,..

piyasa aşağı dönerse kriterden satarsın, yukarı dönerse kriterden alırsın,..sağlam araçlarla dön baba dönersin, tek yapmayacağımız şey onun bunun demesiyle üflemeleriyle hareket etmemek,..

ciddi olacağımız iş doğru yerde kararı verememek, en çok burada bocalanılıyor,
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

hele biraz daha yellendirin bakalım

https://twitter.com/i/status/1355853410365538307

başkanın görevden uzaklaştırılması olumlu karar , win win durumu ; ben yapmadım miki yaptının güncel hali..
    ben de 500 baz puan artırayım faizi doları 7 altına düşüreyim , bedavadan faizle yaşasın millet..
    doları bi serbest bırakacaksın dengelesin , dengeye gelmesi lazım bu hareket olumlu..
    istanbul sözleşmesi iptali olumlu, sabah kalkıp iki haber görüp ikisi de olumlu olunca insan şaşırıyor..
    ahahahaha
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

şimdi yapılacak sıralı listeyi veriyorum ;
    zina suç kapsamına alınmalı
    ömür boyu nafaka kalkmalı
    6284 kalkmalı
    sosyal yardımlar kesilmeli
    suriler ülkelerine postalanmalı
    kamuda daralmaya gidilmeli
    tüm kamu araçları satılmalı
    ihale kanunu değişmeli
    idam cezası gelmeli
    terör suçu idam kapsamına alınmalı ve dahi çocuk tecavüzcüleri
    hırsızlık, gasp , cinayet vs gibi suçlara çok ağır cezalar verilmeli
    trafik kazalarında taksirle ölüm olayı değişmeli
    tüm ülkeden vergi adaletli toplanmalı
    bir kişi en fazla 8 yıl (2 dönem) başkanlık / cb / başbakanlık yapabilir yasası çıkarılmalı
    65 yaş üstü siyaset yasaklanmalı
    70 yaş üstü oy hakkı yasaklanmalı
    bir kişi en fazla 3 dönem genel başkanlık yapabilir yasası çıkarılmalı
    daha yazarım lakin bunlar yapılsın ilk önce..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

6. TA mi o da ne,

x te palayı yakalamışsam, y de doğrulamışssam (bkz indregandi mesajları, hisse nete buradan giriş yaptım zaten) tek yapacağım

anlamlı rampalardan ateş etmek palaya,...takozu görüyoruz, rakamlarıda biliyoruz,

not bu grafiğin öncekilerden biri diğerinden ne aralıkta, ne rakamda hiç bir farklılığı yoktur,..her şey sabit ve simetriktir,..yoksa değişen analizlerle palayı her zaman yakalayamayız, sabite yakalandımı esaslı olur,...

o nedenle TA candır,...

yoksa gider ''t kuru'' yu takip ederdik, ama burası endex topiği, hisse topiği değil,..
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

7. nacinin gitmesi ptesi piyasalarda nasil karsilanir ark. lar?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Şemsiye açılmaz formasyonu olur pazartesi.. Ford tavanı bozduğunda belli olmuştu nacinin ipi çekildiği

Sayfa 97/1001 İlkİlk ... 47879596979899107147197597 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •