Sayfa 351/1001 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451851 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 2,801 - 2,808 arası.

Konu: Viop XXXII

1.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Yiğit Bulut : Herhangi bir olağanüstü adım atılmayacaktır

Yiğit Bulut : Olağanüstü PPK toplantısı söz konusu değil
    ben buna takıldım yahu...
    doğrudur olağanüstü durum yok neden olağanüstü toplanacaksın...
    yatacak yeriniz yok bunca vebal ile...
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

2. YIGIT BULUT: CUMHURBASKANI ERDOGAN'IN DEDIGI GIBI 'YÜKSEK FAIZ YÜKSEK ENFLASYONU GETIRIYOR'-AHABER

Ateşe benzin aslanım jöleli tebi batırmaya yemin etmiş bunlar
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

Alıntı Originally Posted by Evren Yazıyı Oku
    Ya bırak abi ya... Yiğit Bulut. Cümle alem biliyor nasıl biri olduğunu, Bi Erdoğan öğrenemedi hala......
    Ekonomi hocası olarak bunu dinliyor ise Erdoğan ciddi ciddi, vah ki ne vah halimize.....

Lenovo TB-X606X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    yanılıyorsun öğrendiklerini için yanlarına aldılar bu tayfanın tüm yatırımlarının onun yönlendirmesiyle olduğuna eminim
    zamanında aydın doğana şimdi bunlara hizmet ediyor bunun artık bilinçli ve bu tayfa tarafıondan yürütülen operasyon olduğuna eminim
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by Evren Yazıyı Oku
    Peki, dolar neden duruyor abi hala? T2 mi bekliyorlar sizce? TL çıkmak için

t2 kuralı yok yabancılarda. 2 günlük faizini öder, nakiti aynı gün alır
    Twitter: @metalurjist_88

5. 128 bin 76.40 extension geldi.. artık yetmeli. daha aşşası dayı olursa demek ki nerde trak orda brak..

6. Benim anladığım yabancıyla bıyıklı bıyıksız kılıçlar çekilmiş bir kazık atma IŞİD'e var yabancı ağırlıklı tahtalarda sıkıntı devam edecek gibi diğer düşen tahtalar ise tamamen speklerin bu ortamdan faydalanma işleri gibi .

7. Habertürk de canlı konuşuyor joleli, izlemek isteyenlere

Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Puştluk burada. Bir yandan jöleli dolar nereye giderse gitsin diyor. Bir yandan da swap faizleri arttırılıp, yabancının TL ye erişimi engelleniyor. Bunu gören yabancı da fiyata bakmadan hisseleri satışa koyuyor.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    onun için diyorumki bu operasyon yiğit bulut tayfası tarafından yürütülüyor
    geçen sene test edilip onaylanmış yöntem sonucunu bilmelerine rağmen gene aynı yönteme başvuruyorlarsa bi amaçları var demekki o amaçta dolu heybelere yeni heybeler eklemek oluyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 351/1001 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451851 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •