Sayfa 181/1001 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281681 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 1,441 - 1,448 arası.

Konu: Viop XXXII

Alıntı Originally Posted by armagedon Yazıyı Oku
    hayır dolar olsa ne yazıyor bankadan parayı alamayacağımız günler gelmese bari. bir gece yüzde 15 sanki 94 nisan kararları gibi bir sezon başlıyor herhalde.
    Bankadan para mı alıyoruz sanki, maaş yatınca ordan eft yap kredi kartı öde, kredi öde, dersane taksidi eft yap,biraz yatırım hesabına yatır falan filan ... her şey dijital oldu. Sadece pazar parası çekiyorum
    Yazdıklarım kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir

2. 8.3324 değişim %15.42

3.  Alıntı Originally Posted by baba_baskan Yazıyı Oku
    TCMB Başkanı Şahap Kavcıoğlu'nun banka genel müdürleri ile görüşmesiyle ilgili bankacılık kaynakları, görüşmede piyasaya müdahale edilmeyeceği ve piyasanın kendi içinde hareket ederek dengeleneceği izleniminin edinildiğini bildirdi.
    Kısaca "biz bu işin içinden çıkamadık, ne yapsak elimize yüzümüze bulaştırıyoruz, karışmaz isek belki kendi kendine düzelir" mi demek istemişler yani?

4.  Alıntı Originally Posted by armagedon Yazıyı Oku
    hayır dolar olsa ne yazıyor bankadan parayı alamayacağımız günler gelmese bari. bir gece yüzde 15 sanki 94 nisan kararları gibi bir sezon başlıyor herhalde.
    Allah o günleri göstermesin. İntiharlar bunalımlar vs. Sabah düşer diye ümit ediyorum.
    8 veya 7.90 tereddüt etmeden satarım. Umrumda olmaz bence 8.25 abartılı sığ işlemler
    Hatta şu an emeklilik fonlarında varsa dolar altın onları bile satışla koyacağım. 8 üstü
    kalması zor %19 faiz varken. Londra çıldırmışsa tabii sağlık olsun patron onlar. İstediklerini
    yaparlar. Bu sefer hiç kızmıyorum onlara adamlarda haklı...

5. Dünyada, aşılamada yavaşlama ve aşı üretiminde sıkıntı var.

Bizde de vaka rakamları epey arttı

Dünyada yine kapanmalar başladı..
    Aşı, ilaç tedirginliği var..
    İngiltere, Fransa, Hollanda, İtalya da kapanmalar, ve prorestolar var..

Kapanmalar yüzünden
    Çip, mikroçip üretimi aksıyor..
    Araba fabrikaları üretim durduruyor, Elektronik cihaz üretiminde sıkıntı var...

Dünya insanları olarak;
    Aşı ve ilaca ek olarak şimdi de
    Çip, mikroçip sorunumuz oldu

Biden; Putine demediğini bırakmadı..
    Orda çarşı pazar ayrı karışık..

Ukraynada halk sokaklarda, Kendi CB ofislerini ateşe vermişler..

Bizde, MB Başkanı değişti
    İstanbul sözleşmesinden çıktık..

Var oğlu var...

2021 de 2020 den hiç bir noksanı yok maalesef..

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

6. Ülkeye fon girişide olabilir,bi arkadaşımız yazmıştı.Bu adamların her şeyi planlı ,o kadar şorttan ve dolar longtan dayak yedimki artık bunların yapyığı hamlelerin boş olmadığını biliyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by 6.sense Yazıyı Oku
    Bu sefer iş başka ..
    Ekmek gidince ellerinden aç kalınca görürüz
    Ben o cahil aç halktan bahsediyorum.
    İlk onlara sıra gelecek.
    Bu millete cahil demen kendi cahilliğini belli açık etmendir, toplumun çoğunluğunu kendi düşüncene yenik görmendir, sana üzülüyorum çok ca cahil kalmışsın

8.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Çok teşekkürler Sn Ayasofya2005.
    Yalnız eğer bu fiyatlamalar sabaha kadar değişmez ise
    1) Ciddi derecede yanılmış olacağım beklentilerimde.
    2) Bu fiyatlandırmayı sadece MB başkanı ile açıklayamıyorum. Başka birşeyler olmalı bilmediğimiz.
    3) Yine bu fiyatlandırma devam ederse, silmeyeceğimi söylediğim Vioptaki İKG cinsinden alım emirlerimin büyük bir kısmını sileceğim.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hayatının balığını tuttun erken karar verme borsayi bilmem ama Benjaminin baya yol alır.

Sayfa 181/1001 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281681 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •