Sayfa 136/1002 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236636 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 1,081 - 1,088 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1.  Alıntı Originally Posted by zenci42 Yazıyı Oku
    Paylaşım için teşekkürler

2. bist30, bist100'den yüksek yine. belki de ufak ufak artık büyük hisselere kayıyordur ilgi. Umarım hsyf'ler böyle bir durumda hızlı manevra yapabilirler.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

3. IPB 'de 13 nisan'da yüklü bir çıkış olmuş, pay adedi % 25 düşmüş ?

4.  Alıntı Originally Posted by abelardousa Yazıyı Oku
    IPB 'de 13 nisan'da yüklü bir çıkış olmuş, pay adedi % 25 düşmüş ?
    Bu fona özel bilgim yok ama bazı fonlarda tek yatırımcının 20-30 milyon lirası olabiliyor.

5. Her şeyi olduğu gibi google SEO'sunu, aramalarda öne çıkma algoritmasını bile hack'lemiş neredeyse bizimkiler. Orası da leş olmuş.
    Faiz kararı saat kaçta yazıyorum. Cevabı yazan yok onun yerine, benim soruma aynı soru ile başlık açan milliyet hürriyet vs. tık tuzakları.
    Şu haber sitelerini bir cezalandırıp çıkarsa listelemeden google, ne güzel olurdu.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Her şeyi olduğu gibi google SEO'sunu, aramalarda öne çıkma algoritmasını bile hack'lemiş neredeyse bizimkiler. Orası da leş olmuş.
    Faiz kararı saat kaçta yazıyorum. Cevabı yazan yok onun yerine, benim soruma aynı soru ile başlık açan milliyet hürriyet vs. tık tuzakları.
    Şu haber sitelerini bir cezalandırıp çıkarsa listelemeden google, ne güzel olurdu.
    1400 dostum bence.
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

7.  Alıntı Originally Posted by Market Soul Yazıyı Oku
    1400 dostum bence.
    evet sağol hocam buldum onu mevzu o değildi aslında, sadece bu çakallık dikkatimi çekti, her haberde yapıyorlar. Belki de ticari uyanıklıktır bilmiyorum.

8. Sabit bırakmış. Sembolik de olsa 25 baz puan artırması, piyasaya gerekirse artırma gücüm var mesajı olurdu. Enflasyon da; enflasyonun beklentisi de çok çok uzakta geçen aydan. TL reel getiri yine sıfıra çok yakın. Tasarruf sahibine reel faiz vermeden dolarizasyon durmaz. Veri güvenilirliği de hiç olmadığı kadar az toplumda. Enflasyonun, açıklanan civarında olduğuna piyasa inansa, bu oranlar yeter aslında.

Sayfa 136/1002 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236636 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •