Sayfa 288/1002 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388788 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 2,297 - 2,304 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1.  Alıntı Originally Posted by abelardousa Yazıyı Oku
    IPB nin yöneticisi tufan deriner piyasaya hakimiyeti açısından değer verdiğim bir insan,
    şu adreste https://www.youtube.com/c/IntegralForexTV bazı istisnalar dışında her hafta, piyasanın güncel durumuna ilişkin yorumlarını izleyebilirsiniz. IPB nin portföyündeki hisseler bugün güzel gidiyor bu arada.
    IPB'yi özellikle havayolu şirketlerine yaptığı yatırım nedeniyle portföyüme almıştım. Pandemi etkisi azaldıkça havayolu şirketlerinin güzel yerlere geleceğini düşünüyorum.

2. Bu 1 ileri 1,5 geri piyasası devam ederse fonlardan kazanç elde etme dönemi bitmiştir.
    TCD’nin 2018 yılında sadece %2 getirmesi gibi bir durum yaşayacağız sanki.

Tüm fonları satıp %100 ppf yapacağım galiba

3. Hisse barındıran fonlar 2-2,5 aydır patinaj çekiyor, durumları pek iyi değil sanki.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Siz bu işleri benden çok daha iyi bilirsiniz, o zaman bu işlerle uğraşan kişi sayısıyla bugün ki sayı arasında anlamlı bir fark vardır mıdır, varsa önemli midir
     Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Bu 1 ileri 1,5 geri piyasası devam ederse fonlardan kazanç elde etme dönemi bitmiştir.
    TCD�nin 2018 yılında sadece %2 getirmesi gibi bir durum yaşayacağız sanki.

Tüm fonları satıp %100 ppf yapacağım galiba

5. arkadaşlar bu fonlarda vergi işi nasıl oluyor, ben de TGE ve YZG var biri emtia biri gümüş fonu.

6.  Alıntı Originally Posted by Mohkem Yazıyı Oku
    Siz bu işleri benden çok daha iyi bilirsiniz, o zaman bu işlerle uğraşan kişi sayısıyla bugün ki sayı arasında anlamlı bir fark vardır mıdır, varsa önemli midir
    2018'de de getiri sağlayan fonlar vardı hocam. Siz bakmayın fondan getiri işi bitmiştir dendiğine.
    Örneğin hisse senetlerinden genel olarak kötü performans bekliyorsanız Bist'in düşüşlerinde sağlam duran fonlar hangileri araştırabilirsiniz. Bist yatayken hangi fon nasıl getiri sağlamış bakabilirsiniz. Tabi bu analizleri kendiniz yapmakta sorun yaşıyor da olabilirsiniz. Bunları da buradaki arkadaşlara danışabilirsiniz. Yardımcı olmaya çalışan çok kişi var burada. Kendi yatırım anlayışınıza en uygun stratejiyi siz belirlersiniz. O yüzden böyle bir öneride bulunmak istedim.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by denlis100 Yazıyı Oku
    2018'de de getiri sağlayan fonlar vardı hocam. Siz bakmayın fondan getiri işi bitmiştir dendiğine.
    Örneğin hisse senetlerinden genel olarak kötü performans bekliyorsanız Bist'in düşüşlerinde sağlam duran fonlar hangileri araştırabilirsiniz. Bist yatayken hangi fon nasıl getiri sağlamış bakabilirsiniz. Tabi bu analizleri kendiniz yapmakta sorun yaşıyor da olabilirsiniz. Bunları da buradaki arkadaşlara danışabilirsiniz. Yardımcı olmaya çalışan çok kişi var burada. Kendi yatırım anlayışınıza en uygun stratejiyi siz belirlersiniz. O yüzden böyle bir öneride bulunmak istedim.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Teşekkür ederim hocam, fırsat buldukça buraları okuyorum, daha önceleri doğru dürüst bir bilgim yoktu, buradan yavaş yavaş öğreniyorum

8.  Alıntı Originally Posted by thron Yazıyı Oku
    arkadaşlar bu fonlarda vergi işi nasıl oluyor, ben de TGE ve YZG var biri emtia biri gümüş fonu.
    31 Mayısa kadar alınan YZG fonunda vergi yoktur, TGE fonunda ise karınızdan %10 vergi ödersiniz.

Sayfa 288/1002 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388788 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •