Special Days Image
Sayfa 363/1002 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413463863 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 2,897 - 2,904 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1. Tcd malesef cokmus , 4,67.

Alıntı Originally Posted by atmega48pa Yazıyı Oku
    Tcd malesef cokmus , 4,67.
    Büyük kısmı bagfaştan gelmiştir.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

3. İyi fonlar kendini böyle dalgalı ve zor günlerde gösterir. Bu günler iyi fonların hangisi olduğunu ayırt etmek için fırsat günlerdir.

100 yılda bir ortaya çıkan karantina ve virüs nedeniyle evde boş kaldığı için herkesin borsaya merak salmasından dolayı en ufak hisselerin bile balonlaştığı günlerde her hisse fonu endeksin üzerinde getiri verir. Mesele bu günlerde endeks üzeri kalabilmek ya da en azından paralel hareket edebilmek.

Yatırım fon yöneticilerinin sosyal medyada PR yapmayı bırakıp performanslarını zor günlerde yükseltmeye çalışması gerekir. Kimse kimseye bedava hizmet vermiyor alınan fon yönetim ücretlerinin hakkını vermeli.
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Büyük kısmı bagfaştan gelmiştir.
    Ben uyarmıştım zamanında.
    8K zararım vardı.
    Ben zarar ettiysem mazallah acemi biri...
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

5.  Alıntı Originally Posted by atmega48pa Yazıyı Oku
    İlk gördüğümde kafam karıştı. TCD'nin son fiyatı 4,67. Günlük düşüş ise %1,54. değil mi?

6.  Alıntı Originally Posted by atmega48pa Yazıyı Oku
    -1.54 TCD. 4.67 nerede yazıyor?

7.  Alıntı Originally Posted by hmtfb Yazıyı Oku
    İlk gördüğümde kafam karıştı. TCD'nin son fiyatı 4,67. Günlük düşüş ise %1,54. değil mi?
    Tcd dünki fiyat 4,800575 bugünki fiyat 4,676994 bendeki günlük fark -%2,57 ama tefasta -%1,54 yazıyor ilginç.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    İyi fonlar kendini böyle dalgalı ve zor günlerde gösterir. Bu günler iyi fonların hangisi olduğunu ayırt etmek için fırsat günlerdir.

100 yılda bir ortaya çıkan karantina ve virüs nedeniyle evde boş kaldığı için herkesin borsaya merak salmasından dolayı en ufak hisselerin bile balonlaştığı günlerde her hisse fonu endeksin üzerinde getiri verir. Mesele bu günlerde endeks üzeri kalabilmek ya da en azından paralel hareket edebilmek.

Yatırım fon yöneticilerinin sosyal medyada PR yapmayı bırakıp performanslarını zor günlerde yükseltmeye çalışması gerekir. Kimse kimseye bedava hizmet vermiyor alınan fon yönetim ücretlerinin hakkını vermeli.
    üstadım, size tamamen katılıyorum ve bu noktada şunu sormak istiyorum: bu dönemde bu şekilde iyi yönetilip helal olsun dediğiniz bir fon gözünüze çarptı mı? benim çarpmadığından sordum. geçen yıllarda hızla şişip balonlaşan hisseleri güzel seçerek kalbimizi fetheden sözde büyük fonlarımız, bu yıl aynı hızla düşmeye başladılar. halbuki uzmanlar, yılbaşından beri bu yılın zor olacağını ve özellikle de balon hisselerden vakitli çıkılarak xu030 tarafına geçilmesi gerektiğini belirtip durdular. bu yıl yüzde 20 ile yüzde 30 arası hsyf taşıyıp çoğunlukla ppf takıldım. aslında ppf de iş değil ama bu yıl çok zor ve sitresli geçiyor. güvenli liman altında dahi borsa tarzı sert hareketler oluyor. aslında uygun bir ev alıp bu işlerle fazla uğraşmamak lazım da onu da yapamadık bir türlü. bol kazançlar dileğiyle

Sayfa 363/1002 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413463863 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •