Sayfa 375/1002 İlkİlk ... 275325365373374375376377385425475875 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 2,993 - 3,000 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1. Arkadaş lar forumda yazilarini gormek istemedimiz kişileri nasıl engelliyoruz? Profiline girip bakıyorum sağda solda engelle yazısı arıyor um bulamıyorum.

Alıntı Originally Posted by hazalb Yazıyı Oku
    Arkadaş lar forumda yazilarini gormek istemedimiz kişileri nasıl engelliyoruz? Profiline girip bakıyorum sağda solda engelle yazısı arıyor um bulamıyorum.
    Profiline bak>ret listesine ekle

3.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    vallahi süper oldu bu, gereksiz tartışma yaratanlar oluyor, teşekkür ederiz.

4.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Ya çok iyi oldu. Çok sacmalsyan biri var inanamıyorum yazdıklarına görmem hiç olmazsa

5.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Burgan digital üzerinden fon alım satim ,mkk bakim , saklama ucreti vs. kesilen varmı ?
    Bir kereligine 8 10 lira aliniyor biliyorum. Fibada ve hsbc de kesilmisti.

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Saat 12 den sonra elimdeki butun fonlarin getirilerini/gotulerini gorebiliyorum, tacirlerinkiler dahil.Sistem mi degisti yoksa benim bir hatam mi var acaba?
    Baskaşi da teyit edebilir mi?
    Saygilar.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by hazalb Yazıyı Oku
    Ya çok iyi oldu. Çok sacmalsyan biri var inanamıyorum yazdıklarına görmem hiç olmazsa
    Büyük hizmet. Tesekkurler.

8.  Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Sn Ferrero,
    Eğer küresel borsalarda düşüş olursa Dolar bizde yükselse bile döviz bazlı fonlar(Özellikle Yabancı hisse senetlerine yatırım yapan fonlar) bizi korumayabilir şeklinde belirtmiştim. Genelde Forumda ve diğer sosyal medya mecralarında "döviz almaktansa döviz fonu almak daha iyidir" algısının yanlış olduğunu belirten yazılar yazmıştım. 2008 den beri döviz almaktansa döviz fonu almak daha avantajlı olmuş olabilir ama bu durum gelecekte muhtemel olan küresel borsa krizi döneminde bizleri TL nin devalüe olmasından korumayabilir.
    Daha önce bir kaç arkadaşa buradan sormuştum. Bazı arkadaşlar cvp vermişlerdi. fon konusunda bazı sorularım devam ediyor. örneğin hisse yoğun fonlar 2-3 gün valörlü. Bu valörün haliyle bir mantığı var dır. da o nedir.?1 gün giriş bir gün çıkış için tamam da 2 gün 3 gün ne için.

Sayfa 375/1002 İlkİlk ... 275325365373374375376377385425475875 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •