Sayfa 379/1002 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479879 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 3,025 - 3,032 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1. PPF lerde PPZ kendi kulvarında rakipsizdi Artık EIL de PPZ'ye rakip olmaya başladı.

Aynı şekilde ÖST lerde OSD ve AHU bayağıdır rakipsizdi ama artık sanki NZH bunlara rakip olmaya başladı. Özellikle de NZH AHU'ya rakip olacağa benziyor. Çünkü OSD başlı başına farklı bir kimlikte. OSD daha çok KRC ile benzer kulvarda diyebilirim. Bakalım istikrarı devam edecek mi... Rekabet en çok bizlere yarar. Fonların gelişmesi çok iyi aslında. Böyle başarıyla devam ederler inş..
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    PPF lerde PPZ kendi kulvarında rakipsizdi Artık EIL de PPZ'ye rakip olmaya başladı.

Aynı şekilde ÖST lerde OSD ve AHU bayağıdır rakipsizdi ama artık sanki NZH bunlara rakip olmaya başladı. Özellikle de NZH AHU'ya rakip olacağa benziyor. Çünkü OSD başlı başına farklı bir kimlikte. OSD daha çok KRC ile benzer kulvarda diyebilirim. Bakalım istikrarı devam edecek mi... Rekabet en çok bizlere yarar. Fonların gelişmesi çok iyi aslında. Böyle başarıyla devam ederler inş..
    Teşekkürler.
    Her ikisini de takibe aldım.

Osl varmı kimsede

4.  Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    TCD
    yılbaşında halkb a girdiler ondan sonra hiç bir banka hissesine girmediler. mesela GARAN dip yaptığında almadılar KRDMD ye aynı yıl girmişiz. ben çıkalı 3 ay oldu. bunlar hala bu hisseyi ellerinde tuttuklarına göre, yönetim çok iyi denemez.
    ben cıkalı 3 ay oldu hangi kriterdir. Yapmayın etmeyin.

Alıntı Originally Posted by Eragon61 Yazıyı Oku
    ben cıkalı 3 ay oldu hangi kriterdir. Yapmayın etmeyin.
    nisan ayında TCD den kaç para zarar ettiğinizi biliyormusunuz?
    şubat ayındaki kazancınız ne? OSL kadar var mı?

Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Osl varmı kimsede
    OSL bu ara PPZ ile at başı,
    haziran da OSL iyi

7. merhaba,

Hem yurt içi hemde aynı anda yurt içi piyasalara yatırım yapan bildiğiniz fon sepeti fnu mevcut mudur?

8. Merkez kur %1,21 azalış

Sayfa 379/1002 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479879 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •