Sayfa 414/1002 İlkİlk ... 314364404412413414415416424464514914 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 3,305 - 3,312 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1. borsamızın yine maşallahı var. Rabb'im kem gözlerden korusun diyelim. bi anda 1350'lere doğru geldik. onu da kırıp 1200 yolculuğuna başlamak kısmet olacak mı bakalım.

2.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Bende ahu ve osl leri sattim.
    Nzh alicam
    Osd+nzh devam

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben de osd+nzh yaptım en kralı ayrıca tefasta ne osd'de ne de nzh'de döviz bazlı eurobond gözükmüyor. öyle olsa hergün aynı getiriyi almamız imkansız olurdu. o konuda yanlışı var bazı yorumcuların. malesef hükümetin sıkça neden olduğu bu yıkıcı durumlarda cds nedeniyle düşüyor osd. o da yıllık vadede bakarsan ppz'ye göre yine %2 kardasın.

3.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    AHU da fiyat değişti GÖZÜNÜZ AYDIN TEKRAR BAKIN...
    evet ben de şimdi gördüm bu tür bir fon için düşük getiri neyse ama - 0,30 eksi yazması çok tuhaftı gerçekten

4. Osd de 10.65 son dagilimda
    Dovize endekdli tahvil var yani eurobond tefastaki dagilim gercek degil mkk dan son portfoy dagilimina bakican tefasa bakarsan yanilirsin
    Nzh de yok evet
     Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    ben de osd+nzh yaptım en kralı ayrıca tefasta ne osd'de ne de nzh'de döviz bazlı eurobond gözükmüyor. öyle olsa hergün aynı getiriyi almamız imkansız olurdu. o konuda yanlışı var bazı yorumcuların. malesef hükümetin sıkça neden olduğu bu yıkıcı durumlarda cds nedeniyle düşüyor osd. o da yıllık vadede bakarsan ppz'ye göre yine %2 kardasın.

Borsa fonu alınır mı diyorum, ertesi gün limon tadı veriyor...
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

6. Gözüme çarpan bir fonu paylaşmak istiyorum. Mevcutta veya geçmişte GSP fonu bulunduran arkadaş var mı? Haziran sonunda ciddi bir düşüş yaşamış görünüyor. Sebebini bilen var mı? Kar payı ödemesi nedeniyle düşmüş ise tekrar orta vadede artma potansiyeli var gibi görünüyor. Yatırım yapma riskine değer mi sizce? Yorumlarınız ltf

7.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Geriye dogru bi bakiyim dedim.
    25.6.2020 tcd almisim fiati.2.250.28.6.20 de satip cikmisim.
    Bugun tcd fiati. 4.585 ogunku tcd leri satmasam hicbisey yapmayip tcd debuzamana kadar beklesem %100 artis var.
    Mevduat.fil.ppz osd ahu vs 1 yilda benim getirim %13 olmus
    Hani deniyorya fona uzun vade bakican.
    Onubunu bilmem bu fonlarin krali TCD
    Bir yilda %100
    YTD.

son 1 yılda %100, son 6 ayda %1 alım zamanı çok önemli işte. 6 ay önce bugün alan çok büyük zarar yazdı, bakalım sene sonu ne olacak.

8.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Osd de 10.65 son dagilimda
    Dovize endekdli tahvil var yani eurobond tefastaki dagilim gercek degil mkk dan son portfoy dagilimina bakican tefasa bakarsan yanilirsin
    Nzh de yok evet

çok tuhaf evet garanti ve fibabank ihraç etmiş. türk eurobondu olarak geçiyor türkiyede kullanılırsa tl bazlı olmasın? yoksa hem euro hem dolar 4-5 gündür değer kaybederken bugün nasıl nzh ile aynı getiriyi verdiler?

Sayfa 414/1002 İlkİlk ... 314364404412413414415416424464514914 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •